2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Teşekkür ederimm cok cok az kalmis insallah cuma gunu güzel haberinizi bekliyor olacağız
Amin inşallah canım Çok teşekkür ederim
Maşallah bayram bebeği gelmiş bile
Ben buradayım diyor
Allahim sag salim kucağına almak nasip etsin inşallah Sağlıkla sıhhatle

benimle aynı günmüş sizin de, çok mutlu oldumm hayırlı olsun

Merhaba hepinize arkadaşlar,öncelikle pozitif olup hamile olan bütün arkadaşları tebrik ediyorum Allah kucağınıza alıp güle güle büyütmeyi nasip etsin,test günü bekleyen arkadaşlara da Allah pozitif sonuç almayı nasip etsin güzel haberleri almak hepimizi mutlu ediyor,moral oluyor,negatif sonuç alanlar lütfen yılmayın pes etmeyin Allah nasip edeceği günü bekliyordur en güzeli içindir,bende aşılama negatif olduğu için bu ay sonu olur heralde tüp bebek sürecine başlayacağım 39 yaşına girdim ilk defa tüp bebek tedavisine başlayacağım devlette,pozitif olan bebişlerini bekleyen arkadaşlar devlette yaptırıp pozitif sonuç alanlar varmı,bilgilendirebilir misiniz,yazımı okuyup cevap yazarsanız çok sevinirim

Hayırlı olsun canım sağlıkla kucağına al inşallah

Bende ama yapacak bir şey yok
Biz elimizden geleni yaptık gerisi takdiri ilahi
Ben defteri kapatıyorum artık
Zaten geriye hiç bir şey kalmamışti
Eşimde sperm yok
Hayırlısı olsun canım. Çok üzücü ama bu da bizim sınavımız işte. Ama 4. Gün embriyosu için belki de erkendir.

8. Günden idrar testi negatif
Ben adaya veda ediyorum
Allahim Herkese kolaylık versin
Bana da sabır versin
Bende 8. Günde kan testi verdim negatif çıktı yıkıldım resmen Allah kolaylık versin negatif çıkanlara gerçekten inanılmaz bi hayal kırıklığı ve üzüntü oluyor çok iyi anlıyorum neyse denemeye devam edicez inşallah bundan sonra güzel haberler alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…