2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Bende ama yapacak bir şey yok
Biz elimizden geleni yaptık gerisi takdiri ilahi
Ben defteri kapatıyorum artık
Zaten geriye hiç bir şey kalmamışti
Eşimde sperm

8. Günden idrar testi negatif
Ben adaya veda ediyorum
Allahim Herkese kolaylık versin
Bana da sabır versin😪😪😪
canımm bence kan testi mutlaka vermelisin, evdeki testler güvenilir olmayabiliyor, hemen karamsarlığa kapılma , doktorlar kan testi için bile 12 gün sonrasına test tarihi veriyor. illaki vardır bildikleri, bugun gidip bi kan testi verip en azından durumunu netlestir bence, Allah gönlüne göre versin, insallah yüzün güler canım..

Günaydın hanımlar kanda pozitif gören arkadaşlar tekrar hayırlı olsun darısı benim gibi bekleyenlerin başına ilk başarısız oldu 2. Transferimin transfer günü hariç 9. Günü . Sorum şu yerleşme kanaması yaşadınız mı ben transfer günü ve sonrasında hafif pembe gibi bi lekelenme yaşadım oda operasyon ile alakalıdır diye düşünüyorum. Kan testi yapmaya bile korkuyorum ki idrar testine hiç cesaretim yok

Bende 8. Günde kan testi verdim negatif çıktı yıkıldım resmen Allah kolaylık versin negatif çıkanlara gerçekten inanılmaz bi hayal kırıklığı ve üzüntü oluyor çok iyi anlıyorum neyse denemeye devam edicez inşallah bundan sonra güzel haberler alırız
Benim yaş 42 olmuş başka Deneme şansım yok ne yazikki
canımm bence kan testi mutlaka vermelisin, evdeki testler güvenilir olmayabiliyor, hemen karamsarlığa kapılma , doktorlar kan testi için bile 12 gün sonrasına test tarihi veriyor. illaki vardır bildikleri, bugun gidip bi kan testi verip en azından durumunu netlestir bence, Allah gönlüne göre versin, insallah yüzün güler canım..
Cuma günü kan testi vereceğim en azından kendimi negatif sonuca hazırladım artik
Hangi testten yaptın canım bazı testlerin pozitif değer göstermesi için değerin baya yükselmesi gerekiyor. Birde kan versen moralini bozmadan
Erken gebelik testi predictör early ve normal kaset testi yaptım ikisi de tek çizgi

Benim yaş 42 olmuş başka Deneme şansım yok ne yazikki

Cuma günü kan testi vereceğim en azından kendimi negatif sonuca hazırladım artik

Erken gebelik testi predictör early ve normal kaset testi yaptım ikisi de tek çizgi
Senin bir çocuğun vardı değil mi doğru mu hatırlıyorum

Kızlar dün akşam progestanı hemşire kalcamdan değilde bacağımın yan tarafına yapmış. Orasıda şişti. Ordan yapılınca bi sorun olur mu sizce?

kızlar ilaç kullanıyoruz ya progestan estrofem dupaston vs. bunlar ben de çok aşırı şişkinlik yapıyor normalde 52 kiloyum zayıfım ve sanki kocaman karnım var gibi aşırı şiştim hazımsızlık yaşıyorum sanki herkes böylemi
Bende öyleyim göğüslerim aşırı şişti. Vücudum aşırı şişti. İğnelerden dolayıda penguen gibi yürüyüyorum farketmeden. Ailemiz haric kimse bilmşyor herkes hamile misin diye soruyor. Şuan patlayacak balon gibi şiş ve gerginim

Kizlar transfer sonrası 7. Gün dayanamadım yaptım 🥹

Eklentiler

• 17187894941508012597986595986969.jpg
    17187894941508012597986595986969.jpg
    92,7 KB · Görüntüleme: 28
X