2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Merhaba hanımlar ben haziran ayı itibarıyla tüp bebek tedavisine başladım. Anladığım kadarıyla bu başlıktaki hanımlar süreç olarak benden öndeler. O yüzden birkaç şey sormak istiyorum cevaplarsanız çok sevinirim: ben iğneleri yapmakta zorlanıyorum. Yani gonal f kolay ama cetrotide ve pergoverisin iğneleri büyük. Benden başka iğneleri yapmakta zorlanan oldu mu? Bir de ne zamana kadar yapıcaz bunları? Yumurta toplandıktan sonra transfere kadar iğne yapılmaya devam ediliyor mu?

Canım benimm insallah senin de pozitif gelir , yapsan sonuc cıkar kesin , ama tabi ki sen ne zaman hazır hissedeceksen oyle yaptır, en kısa surede senden de duyalım pozitifi insallah

Canım merhaba kesinlikle igme işi cokk zor , ben de bu konuda baya travma yasadım esime yaptırdım basta ama tabi o her zaman evde olmadıgı için mecburen yalnızken yapa yapa alıstım, transferden sonra o iğneler bitiyor ama baska iğneler baslıyor , o yuzden mutlaka kendin vurmaya alısmalısın, bir kere vur sonra cesaret geliyor, bu surecte bolca sabır ve sans diliyorum , sevgiler

Merhaba cetrotide ın buyuk ignesiyle sıvıyı siringaya cektikten sonra buyuk igneyi cikarip diger kucuk sarı ucu takmiyormusunuz ?

Yanıtınız için teşekkür ederim. Sizin pozitif sanırım. Sağlıcakla kucağınıza alın inşallah. Bugün iğnelerle 6.günüm baştan beri kendim yapıyorum. Ama sadece gonal f yapıyordum bugün iki tane daha eklendi o ikisi çok zorladı beni. Belki yumurta toplandıktan sonra iğne işe azalır diyordum ama transfere kadar hatta transferden sonra devam ediyor yani. Şu an moralim bozuldu.

Progestan iğne arası çeken varsa Arnica krem var ondan alsın eczaneden kızlar . Doktorunuza danışın yine de şişliğe iyi geliyor o bölge ödem olmuyor

Canım rica ederim , cok sukur evet dun pozitif haberini aldım , aminn insallah . Evet gercekten iğne işi cok can sıkıcı , evet malesef transferden sonra da iğneler var , benim suan gunde 2 tane birisi için hastaneye gidiyorum her gun . Zorlu bi surec maddi manevi, Allah hepimizin emeklerini bosa cıkarmasın , insallah siz de en kısa surede pozitif haberiyle emeklerinizin karsılıgını alırsınız

Canım benimm insallah senin de pozitif gelir , yapsan sonuc cıkar kesin , ama tabi ki sen ne zaman hazır hissedeceksen oyle yaptır, en kısa surede senden de duyalım pozitifi insallah
İnşallah canım inşallah aranızda katılmak nasip olur bir yandan öğren ne olacaksa olsun diyorum bir yandan bekledin bu kadar daha da sabret diyorum öyle değişikki heyecan ve korku arası yüreğim böyle pır pır.
Allahım nasip etsin tüm bekleyen annelere

Aminnn canım benim, seni acayip iyi anlıyorum, en de oyle korkuyla umut arasında yasadım öğrenene kadar, insallah pozitif gelir senin ve bekleyen herkesin, duamdasınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…