2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Tatlım bence eczane testleri erken test için uygun degil, guvenilir sonuc vermeyebiliyor, transferden sonra 7 gun gectiyse kan testi yaptır, kesin sonuc cıkar, bol sans diliyorum pozitif haber verirsin ins bize
Yarın transfer sonrası 7. Günüm olucak canim. İnşallah güzel haber vermek nasip olur siz de inşallah saglikli bir gebelik ve sağlıklı evlatlar alırsınız kucağınıza..

Yarın transfer sonrası 7. Günüm olucak canim. İnşallah güzel haber vermek nasip olur siz de inşallah saglikli bir gebelik ve sağlıklı evlatlar alırsınız kucağınıza..
Bizim seninle aynı gün değil mi ben tam test günümde yapacağım sabredip ama sen sabredemezsen yapınca haber ver mutlaka

Canım gogus hassasiyetim transferden oncede vardi progestan igneden dolayi regl sancisida 7. Güne kadar hicbirseyim yoktu 7. Gun sabahlari cok cok hafif yok denecek kadar az belkide psikolojik bi regl kasilmasi vardi

İnsallah seninde pozitif cikar ben cok umutsuzdum yani

Yaaaa cok sagol hadi sira sendeeeee sabirsizlikla bekliyorum sonucunu
Ya ben sizin gibi cesur değilim ya daha dün belirti konuştuk şimdi ikinizin de pozitif alması beni o kadar mutlu etti ki Allahım nolur bizlere de nasip et ben de diyorumki sanki bugün olan belirtilerimde gitti baya belirtisizim diyorum yarın 9. Günüm 3 gün kaldı sabııır

Canım gogus hassasiyetim transferden oncede vardi progestan igneden dolayi regl sancisida 7. Güne kadar hicbirseyim yoktu 7. Gun sabahlari cok cok hafif yok denecek kadar az belkide psikolojik bi regl kasilmasi vardi
Ben de ilk iki gün çok yoğun ağrılarım vardı. Sonra bir anda geçti şimdi arada yokluyor. Bugün biraz yattım kalktım alt karın bölgemde ağrı oldu hatta vajina bölgemde bile kasılma oldu hafif ağrı regl öncesi de oluyor ama şiddetli oluyor bu o şekilde degil. Bu benim ikinci denemem ilk denemem de poztifti ama kimyasalla sonuclandi. İstemsiz bir şekilde karşılaştırma yapıyorum bazen de diyorum diğeri sağlıksız bir gebelikti karşılaştırma ama olmuyor.

Hiccc belirti dusunme hiccc valla belirti melirti gercekten ilac yan etkileri bence kiz bende cesaretsisim bal limonun sonucu beni cok gazladi yani ellerim titreye titreye verdim

Amin canım dua et beni tek düşündüren göğüs hassasiyetimin bı azalıp bı tekrar başlaması transfer öncesi de vardı biliyorum ki ilaçlardan ama düşündürüyo
Canım kesinlikle hic belirtiler için strese girme dua et bol bol Allahin izniyle ben hergun sabah uyandim kahvalti yaptim ve meryem suresi okudum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…