2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Progestan dex25 göbekten yapanlar bana yazabilir mi ? Bir de oksapar ? Ayakta karnınıza bakar mısınız gergin,sertmi karnınız yumuşak mı
Sorunu tam ankamadım ama progesteronu şöyle yapıyorum. Elimle karnımdan bir parça sıkıştırıyorum dolayısıyla orası sert oluyor iğneyi sokuyorum sonra göbeğimi serbest bırakıyorum enjekte ediyorum

Yani göbeğinize ayaktayken eller misiniz sert mi diye :) benim göbeğim sertte onun yan etkisi mi merak ediyorumm

Ben 2 kere beta baktırdım 3. İstemedi ilk transferimde istemişti ama bu transferde 3. Olarak söylediğim kanları vermemi istedi
Ben kendi kendime baktırdım bugün 3.yü, benim doktor da istemedi aslında, ben içim daha da rahatlasın die yaptırdım. Bak şimdi kafama takacak başka bişi daha buldum, ben de mi yaptırsam o testleri:):)

Evet hep serttir gobegim benim

Hatta az once eşim igneyi yapacakti gobekten , kanamam var biraz yatiyorum ben de baktim yatinca cok yumuşak oldu
Ayaga kalkinca daha sert oldu gobegim
O zaman iğneden değil sizin genel sert dimi . Uff valla daha önceki transferimde belirtilerim her yönde vardı bunda belirti arıyorum bi tek göbeğim sert ve gergin o kadar

Merhaba..ben 6.negatif sonucumu aldım..üzgünüm tabii ama nasipte varsa olacak..yazınız dikkatimi çekti açıklamak istedim..adet görmek için verilen ilaç progesteron içeriyor..progesteronu yükseltip bırakınca birden progesteron düştüğünde adet görülür..transferde de yoğun progesteron verildiği için progesteron çok yükseliyor.. gebelik oluşmayıp ilaçları bıraktığında aynı adet görmek için kullandığın ilacın etkisi görülüyor yalnız transfer için kullandığın progesteron daha yüksek doz olduğu için düşmesi zaman alıyor, o yüzden negatif sonuçtan 2 hafta sonra adet gördün..inşallah cevap olmuştur..rabbim isteyen uğraşan hepimizin kucağını evlatlarımızla doldursun

O zaman iğneden değil sizin genel sert dimi . Uff valla daha önceki transferimde belirtilerim her yönde vardı bunda belirti arıyorum bi tek göbeğim sert ve gergin o kadar
Evet genel sert benim

Inanin benim de testlerim ve betam pozitif geldi ama ne gogsumde bir agri ne bir sislik hic bir belirto yoktu.
Sadece dün aksam hafif kanamam basladi , ama son 3 saattir kesildi .

İnşallah siz de kolaylıkla pozitif haberini alırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…