2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Arkadaşlar selamlar,
Benim de 13 Haziran’da 5.gün tek embriyo transfer oldu. Hep okuyordum, ben dr üye olup sohbetimize katılmak istedim.Çünkü gerçekten etrafımızdaki hiç kimse bizi bu gruptaki insanlardan daha iyi anlayamaz,anlamıyor da zaten.Umarım hepimizin beklediği müjdeli haberler kapımızı çalar.
24 Haziran test günüm G Gizemm3606 rica etsem tabloya beni de ekler misin?

Merhaba,hoşgeldiniz
İnsallah güzel haberler alırız hep beraber

Hoşgeldiniz aramıza

Kızlar verdim kanı cok sukur bin sükür pozitif sonucum üstümden buyuk yuk kalktı , Rabbim saglıkla tamamına erdirsin, insallah en kısa surede hepiniz de pozitif haberler verirsiniz
Yaaaa Allahimmmm inanki hissetmistim biliyormusun bin kere masallah rabbim sağlıkla ilerlemesini nasip etsin gözün aydin canımmm bizede dua etmeyi unutma kac cikti peki

Yaaaa Allahimmmm inanki hissetmistim biliyormusun bin kere masallah rabbim sağlıkla ilerlemesini nasip etsin gözün aydin canımmm bizede dua etmeyi unutma kac cikti peki
canım
Aminnnn kuzummm,canımsın öğrendiğimden beri bizim gibi olan herkese dua ediyorum, bizi en iyi biz anlarız, vallahi cok zor surec, Rabbim hepimize saglıklı hayırlı evlatlar versin, öyle stresli ki sonuc öğrenene kadar bile dokuz dogurdum esime bile soylememistim, hastaneye giderken bile kac kere kaza riski atlattım 100 kusurlerde canım degerim

Masallah maşallah sen üzerindeki stres yukunu attin valla darisi bize :)) ve belirtisizdin dimi

Masallah maşallah sen üzerindeki stres yukunu attin valla darisi bize :)) ve belirtisizdin dimi
Evet canım valla rahatladım, asırı gergindim, hormonlardan dolayı, evet cok belirtim yoktu canım, arada kasık agrısı ama o transfer oncesi de vardı , cok hormon aldıgımız için belirtileri ayırt edemiyoruz

Kızlar benim de 13.00 gibi transferim oldu, 3 yaş bir canavar olduğu için evde ne yazık ki çok uzanamadim ve şuan içime bir sıkıntı çöktü ilk gün mümkün olduğunca dinlenin demişlerdi ya..

Canım senle transferimiz aynı mıydı , yaptır valla kafan rahatlar, ben de asırı korkarak gittim. Psikolojisi cok zor , insallah yuzun guler senin de , emeklerimizi bosa cıkarmasın Allah
Ayyyy nasıl sevindim nasıl çok şükür
Gözün aydın canım
Katlanarak artsın insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…