2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Canım cokkkk uzuldumm, aynı stresi yasadıgımız için her sevinci içsellestiriyoruz, Rabbim hayırlsıyla en kısa surede güldürsün yuzunu

Canım cokkkk uzuldumm, aynı stresi yasadıgımız için her sevinci içsellestiriyoruz, Rabbim hayırlsıyla en kısa surede güldürsün yuzunu
Amin inşallah benim gibi hisseden herkes için allah sabır versin güç versin bi an önce yüzümüz güler inşallah

Ben yapıyorum canım sabah akşam yanma kaşıntı oluyo ama geçiyo beş dk içinde . Günde bi tane yaparsan çift dozu tek enjektörle yap demişti doktor. 12 saat arayla 2 tane yapıyorum ben

Çok üzüldüm canım Dondurulmuş embriyolarınla mutlu haberi alırsın inşallah

Canım benim de 8. Gun bugun dr uma yazdım ben dayanamıyorum kan vereceğim dıye verme cok erken yanıltır senı dedı. O yuzden sende uzulme bak 11-12. Gun degerlerı olusanlar var sakın sıkma canını

Amin inşallah benim gibi hisseden herkes için allah sabır versin güç versin bi an önce yüzümüz güler inşallah
Bir yerde okudum senin gibi 8. Gün test yapmış negatif çıkınca ilaçları bırakmış bir kaç gün sonra kanaması başlamış doktora gitmiş halbuki hamileymiş ilaçları bıraktığı için düşük yapmış. Sakın erken test yapmayın diye uyarıyordu. Bence bekle daha erken umutsuz olma.

Canım benim de 8. Gun bugun dr uma yazdım ben dayanamıyorum kan vereceğim dıye verme cok erken yanıltır senı dedı. O yuzden sende uzulme bak 11-12. Gun degerlerı olusanlar var sakın sıkma canını
Normalde çarşamba günüydü test günü ben bugün yaptım 2 günden yanıltmaz sanırım

Denerim ama ne bileyim gördüm ya negatifi hiç umudum yok

canım doktoruna at istersen yan etki yapmış sanırım, 2yse kafana göre 1e düşürme belki kalçadan verir devamını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…