2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Adet sancsi gbi bugun hafif kramp oldu sabah. 22 sinde test verecegim ama adet dongume gire 2 sonra adet olmam gerekiyor. Bugun 7.gun acaba adet belirtisi mi tutunmami bu nasi zor biseymis:)

Adet sancsi gbi bugun hafif kramp oldu sabah. 22 sinde test verecegim ama adet dongume gire 2 sonra adet olmam gerekiyor. Bugun 7.gun acaba adet belirtisi mi tutunmami bu nasi zor biseymis:)
Canim kan testi versene idrarda degikde kan testindeki degere bir bak anca 7-8 de daha iyi sonucu alabiliyirsun

Canım zaten ilacları kullanırken adet olamıyoruz diye biliyorum, ben mesela estraform kullanıyorum o kullanılırken addet olunmuyor

Prolutex iğneyi gunde 1 defa vuruluyorsunuz kızlar değil mi?o kadar çok ilaç kullanıyoruz ki doktor reçeteye yazmış ama karıştırdım mi diye endişelendim. Doktor yazısı biraz da çirkin oluyor malum.t

Prolutex iğneyi gunde 1 defa vuruluyorsunuz kızlar değil mi?o kadar çok ilaç kullanıyoruz ki doktor reçeteye yazmış ama karıştırdım mi diye endişelendim. Doktor yazısı biraz da çirkin oluyor malum.t
Benin günde 2 canım sana 1 yazmış olabilir ama bi yolla bakalım reçete varsa

Prolutex iğneyi gunde 1 defa vuruluyorsunuz kızlar değil mi?o kadar çok ilaç kullanıyoruz ki doktor reçeteye yazmış ama karıştırdım mi diye endişelendim. Doktor yazısı biraz da çirkin oluyor mal

Benim de bir defa ama 2 şişe bir enjektöre çekip vuruyorum

Benim bugün 8. Gün kan testi verdim dayanamadım negatif çıktı inanılmaz üzgünüm ve mutsuzum test sonucu çıktığından beri deli gibi ağladım üzüntüden inşallah sizlerin pozitif çıkar ve mutlu olursunuz dondurulmuş 2 embriyom daha var onlarla devam ederiz büyük ihtimal. Doktorum be diyecek bakalım bir de kaç ay sonra tedaviye başlar sizde

Kızlar benim değer 90larda gidiyor dün yaptığım kan testinde eczacı bir arkadaşım dusbastonun etkisi de olabilir 15 gund3n önceki değerlerde yalancı pozitife neden olabilirmiş öyle mi sizce?

Hayirlisi olsun arkadasim, ne yapacaksin vardir olanda da olmayan da hayır. Tekrar denersin/deneriz. Zor ve uzucu bir durum ama ne yapalim...

Hayirlisi olsun arkadasim, ne yapacaksin vardir olanda da olmayan da hayır. Tekrar denersin/deneriz. Zor ve uzucu bir durum ama ne yapalim...
Evet öyle valla çok üzgünüm ya aklıma getirmiyim diyorum gözlerim doluyor sürekli zaman herseyin ilacı

Hayirlisi olsun arkadasim, ne yapacaksin vardir olanda da olmayan da hayır. Tekrar denersin/deneriz. Zor ve uzucu bir durum ama ne yapalim
Benim de gun de 2 tane, hatta suan yan etkisini bile yaptı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…