2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar kalçadan progestan iğne oluyorum 2 gündür. Gece uyutmuyor bile acıdan üstğne oturamıyorum. Yürüyemiyorum bile sizde de böyle mi?

Hanimlar, benim bugun 7.gunum. 20 haziran kan gunum. 5.ve 6.gun test yaptim negatif cikti sizler de paylastim. Herhalde benim negatif onun icin kendimi hazirladim negatiflige. Ne yapalim hayirlisi. Hic bir belirtim yok artik, agrim yok hic bir belirti yok. Yerlesme kanamasi da olmadi. Hayirlisi

Valla bendede hic belirti yok ama 5.6. Gunler erken degil mi test icin hemen karamsarliga dusmussun illa belirti yasicaz die birsey yokki

Boşana karamsar düşünüyorsun. 5 ve 6. Gün erken. İnşallah pozitifi görürsün

Belirtisi olmayıp pozitifi gören bir sürü kişi var ki herkesin vücudu farklıdır yapmayın hemen karamsarlığa düşmeyin test gününüzde kan verin bence

Canım hemen pes etme yerlesme kanamasi ve belirti cogu kiside olmuyor bak biz sabah konustuk 2 3 kisiyiz hicbirimizin belirtisi yok erken test yapmissin erkenden strese girmissin

Sadece bir sey sormak istiyorum. Protulex igne sabah aksam yapip, karin bolgesinde kızariklik ve kabarıklilik yasayan var mi ? Yan etki olarak ben baya yasamaya basladim hatta fotoyuda paylasayim sizinle, bugun itibariyle gunde 1 tane yapmaya karar verdim.

Vururken karnını çok sıkıyo olabilir misin canım benim de morarma falan oldu haliyle iğne kağıdını da oku bir dilersen yan etkilerinde var mı böyle kızarıklık ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…