2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlar
Kızım artık resmen mememi hiç tutmuyor ve istemiyor bune şimdi ya ben bu kızı nasıl memeye bağlıcam çünkü artık psikolojikmen yoruldum.
Canım memedeyken şırıngayla süt sağıp verdik biz ilk zamanlar, biberona alışıyordu öyle bıraktırdık şimdi direkt kendisi memeye çeviriyor başını

Bebesi suyu sevmeyen var mı benimki yıkanırken hep ağlıyor yıkamaktan korkar oldum artık nasıl sevdirebilirim suyu?
Banyo yaparken ellerini tutunca susuyor benimki canım. Tek yıkıyorsan tutamazsında iki kişi yıkarsanız sen ellerinden tut konuş. Ben tek yıkadığımda tamam kızım ben burdayım sakin ol diye diye yıkıyorum gıkı çıkmıyor

Ya hiç tek yıkamadım belki tek olsam çocuk daha sakin olur kırkımız daha bugün çıktı annem veya kvalidem vardı hep ama benden daha evhamlılar bende istiyorum ki sakince yıkayayım tadını çıkararak

Merhaba sütünüzü sağdığınızda ne kadar çıkıyor
Benim bebeğim memeyi tam boşaltamadığı için sağmak zorunda kalıyorum çünkü silikon uç kullanıyorum ve çocuk doymuyor. Emmeden önce sağdım ve 60 ml çıktı çok az buldum

Yoo doyuyor biberon istemiyor mama vermeye çalıştığımda almıyor ama bana çok az geliyor böyle bir durumu yaşayan oldu mu sizler sağdığınızda ne kadar çıkıyor

Bebesi suyu sevmeyen var mı benimki yıkanırken hep ağlıyor yıkamaktan korkar oldum artık nasıl sevdirebilirim suyu?
Canım yıkarken ellerini tutuyor musun? Bir de sürekli konussan daha iyi olur. Suyu da sirek dökme oksayarak dok bebekler su sever aslında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…