2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Benimki ayakta sallanmayi begenmiyo hanımefendi.illa kucakta dolaşarak uyumak istiyor.dun bende dayanamadım uyu artık dedim ama dinlemedi tabikibugün emzige başladı bı yanım verme diyor bı yanım ver diyo kararsizim
Hee benimkide hemen ayakta sallanmıyor canım ilk önce dolaşacak mayışacak ben sonra yavaşca ayağıma koyup sallıyorum yoksa yatırdığım an katılıyor
Valla ben emzik veriyorum iyi oluyor he bende istemiyorum ama işe yarıyor ya.

Böyle değildi sonradan değişti
Töbe töbe.
Ne diyeceğimide bilemedim sen hem bebek büyütüp hem onun bu tavırları ile mi uğraşacaksın.
Yani beni yanlış anlama hamilelik seni fiziksel olarak değiştirdi mi baya ne bilim zayıftın çok mu kilo aldım göbeğin mi çatladı. Hani eşin bunları mı düşünüyor.

Boyle bile olsa tutumu yanlis elifim. Esim beni tabisiginda 55kiloydum suan 95. Bir gram ilgiisi sevgisi azalmadi artti aksine. Bana iki tane evlat verdin kilo bu verilir hem sisman durmuyosun boyun var diye teselli eder. Heryerimde catladi harita gibi. Bazen ailenin yetistiremedigi adamlar eslerine boyle dert oluyor. Uzuldum L lale91 ama dedigim gibi lutfen onun karsinda guclu dur boyun egme. Alisveris yap kendine alsin bi zahmet madem begenmiyor kiyafetlerini sinirim bozuldu

Cok üzüldüm size insan lohusayken daha da hassas oluyor.keske bu adamı baba yapmasaydiniz.

Kinderss
Bende işte evlenirken 63 kiloydum şimdi 90 kiloyum hep aynanın karşısına geçip tipe bak işte bu ne hal derim karnıma bakıp üzülürüm çünkü çok çatladı ama eşim derki saçmalama sen benim evladımı taşıdın orda öyle şey mi olur kilonda göze batmıyor hiç kilonu göstermiyorsun der aynı şekilde ve bu beni çok mutlu eder.
Allahım herkese böyle eşler nasip etsin valla anasının babasının eğitemediği insanla uğraşmak çok zor.

Aynen öyle canim. Bende cok uzuluyorum gencecik yasimda boyle olmaktan mutlu degilim. En kotu ameliyat olurum napayim

Aynen öyle canim. Bende cok uzuluyorum gencecik yasimda boyle olmaktan mutlu degilim. En kotu ameliyat olurum napayim
Yok yok ameliyatlık durumumuz yok az bebekler büyüsün yememize dikkat eder veririz canımızı sıkmayalım. Benim daha ilk bebek Allah izin verirse ne kadar zor olsada 2 seneye felan kızıma kardeş isterim ya tek kalmasın

O benim daha iyi hissetmem için söylüyor güya ama erkek işte

O benim daha iyi hissetmem için söylüyor güya ama erkek işte
Bence senin iyi hissetmen için söylemiyor tamamen sorunlu eşim ben baya sinir oldum bu duruma eşini alıp karşına ciddi bir şekilde konuşman lazım. Ne diye o zaman çocuk yapıyor yapmasaydı senin üzülme hakkın yok. Erkekse erkekliğini bilsin.

Evet haftasonu konuştuk ama onda da ben eşimle yapmak istediğim hiçbir şeyi yapamıyorum demeye başladı ben susuyorum artık taakatim kalmadı ben çocukla sütle hastalığıyla stresliyken ailem dahil herkes sütümün kesilmesi için el birliği yapıyor

Merhaba 2 aylık bebeğim var emziriyorum ama regl oldum normal mi
Normal
Salla gitsin nasıl memnunsa öyle devamm benimki anakucağında uyuyo iyice uyumaya daldımı yatağına getiriyorum kendi nasıl memnunsa öyle beyfendi
Böyle değildi sonradan değişti
Canımm ilk bebekkten yana böyle durumlar yaşanıyor mesela ben ilk kızımda lohusada çok zorluklar yaşadım kocam pimpirikli ve anneme ister istemez öfkeli birşey demisti oda biryandan strestliydi kocam annem anlayışla karşıladı
boşverr olmuş bitmiş kocan bitki çay yapıp getirdiyse oda aklınca gönlünü öyle almayı biliyordur sende sakince deseydin bitki çay genelde emziren anneler içemiyor bebekten yana sıkıntılı diye oda tamam der geçerdi
hani bende yaşadım buna benzer sonra geçti bitti biz değil onlar lohusa yaşıyor sen önüne bak geçmişte neyaptığına bakarsan hiç mutlu olamazsın ömrün boyunca oyle sürer inanki bende yaşadım ama geçiyor sen kocanla ve evladınla mutlu olmana bak kimler geliyor kimler geçiyor herkes kendi yoluna bakıyor sende kendin yoluna kocanla ve güzel evladınla mutlu olmana bak gönülden öpüyorum senii canını sıkma üzme sen bi annesin evladında seni çok ama çok seviyor ve arkanı kolluyor olacak

Güzel dileklerin için teşekkür ederim ama hiç umudum yok en güzel zamanlarım hep ağlayarak geçti

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…