2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Yok yok ameliyatlık durumumuz yok az bebekler büyüsün yememize dikkat eder veririz canımızı sıkmayalım. Benim daha ilk bebek Allah izin verirse ne kadar zor olsada 2 seneye felan kızıma kardeş isterim ya tek kalmasın🥲
Benim 2. Canim ben kapadim defteri 😄 mide botoxu dusunuyorum aslinda daha once yaptirmistim memnun kaldim

Benim bebenin ağzı pamukçuk olmuş, karbonatlı suya gazlı bezi batırıp silmeye çalıştım, uçtakiler çıktı orta ve sondakiler kaldı.

Jouu senin 2. Supriz bebekmiydii
Yaniii sayılır bi istiyodum bi istemiyordumm kardeşim nişanı var dedim enson zaman verelim derken o ay kalmışım reglim duzenli değildi diyetteydim 3 ay diyetten sebep reglim düzeldi ve tekrar hamile kaldım sürprizde oldu 🥰 ilkine zor oldu buna şook geçirdim

Kızlar
Kızım artık resmen mememi hiç tutmuyor ve istemiyor bune şimdi ya ben bu kızı nasıl memeye bağlıcam çünkü artık psikolojikmen yoruldum.

Beni emmeyince mecbur verdik çığlık kıyamet katılıyordu açlıktan ikisini bir arada götürmek istiyorum. Ama göğsüme yatınca eli kolu ayrı oynuyor.
Kundak yapıp emzir ben öyle yapıyorum yoksa kendini çok geri atıyor. Kundak sevmiyor durmuyor başta ağlıyordu hemen ayağa kalkıp sallama yapıyorum pışpışla sakinleşiyor öyle emziriyorum az da olsa

• Beğen
Reactions: Jou
Yaniii sayılır bi istiyodum bi istemiyordumm kardeşim nişanı var dedim enson zaman verelim derken o ay kalmışım reglim duzenli değildi diyetteydim 3 ay diyetten sebep reglim düzeldi ve tekrar hamile kaldım sürprizde oldu 🥰 ilkine zor oldu buna şook geçirdim
Yaa ne güzel iyi ki olmus😻

• Muhteşem
Reactions: Jou
X