2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Sütüm artsın diye düşündüm hastahane tipi pompayı ona çok süt arttırır diyorlar. 2 saatte bir sandığımdan 100 ml 3 saate çıkarttığım 120 ml ancak oluyor malesef
Ben bu süt pompasinda 3 ve 4. Modda sağım yapıyorum bende de 100-130 ml çıkıyor Genelde. Geceleri uykumu bolmeyip 5 6 saat uyuyunca 150-200 ml arası çıkıyor

Bizde önce özel hastaneye götürdük sadece ışıkla gözüne baktı takip var mı diye sordu var dedim tamam bir sıkıntı yok dedi yolladı. Sonrasında burda damla falan okuyunca herhalde eksik yaptılar dedim devlet hastanesine iyi bir doktora randevu aldım götürdüm o da ışıkla ve flaşla kontrol etti takip ediyor mu ona baktı, erken doğum mu diye sordu 36+4 dedim erken doğum sayılmaz sorun yok dedi yolladı damla falan damlatmadılar hiç ya 🤔
Erken doğumlarda damla ile yapılıyor eğer zamanında doğduysa doktor gerek duymadıysa endişelenmeyin

Bizde ayniyiz 1aydir. Gece uyurken mama veriyordum sadece. Simdi gunde 3e cikardim. Ama 90ml bile icemiyor cok az içiyor mamayi. Sutumde yok gbi birsey yinede emziriyorum ama yumusacik ve yutkunmuyor toplasam 2kasik anca geliyodur sifa niyetine oda
Allah yardımcımız olsun emmiyor emmediği için süt kesiliyor uyuyamıyor sürekli kucakta olduğu için süt sağmam imkansız bakalım inşallh geçicidir bu durum

Allah yardımcımız olsun emmiyor emmediği için süt kesiliyor uyuyamıyor sürekli kucakta olduğu için süt sağmam imkansız bakalım inşallh geçicidir bu durum
İnsallah canim 3.aylarda oluyrmus meme reddi ama buyuk oglumla kiyasliyorum kucugum pek memeci degil bakalim ne olacak

Hiç denediniz mi normal süt sağma makinesi arasında çok fark oluyor mu
Evet ayni markanin hem hastane tipi olanini hem de ev tipi olanini denedim. Kesinlikle hastane tipi cok daha guclu. %30 kadar daha fazla sut cikarmisti hastane tipi olan. Tabii ki kisiden kisiye degisir ama benim cok acelem olmasaydi ben de kiralardim bosuna ev tipine para vermezdim…

Evet ayni markanin hem hastane tipi olanini hem de ev tipi olanini denedim. Kesinlikle hastane tipi cok daha guclu. %30 kadar daha fazla sut cikarmisti hastane tipi olan. Tabii ki kisiden kisiye degisir ama benim cok acelem olmasaydi ben de kiralardim bosuna ev tipine para vermezdim…
Teşekkür ederim hangi marka kullandınız

Cok erken degil aslinda ben de 4. Ay cikarmisim dis, benim yegeni 3.5 aylikken cikardi. Benimki de surekli salya akitiyor ellerini isiriyor. Dis cikarma genetikmis. Sizler de erken cikarmis olabilirsiniz🥲 Yapacak bir sey yok basa gelen cekilecek😂
Evet kehribar kolye aldım bakalım deneyeceğim iyi gelir diyorlar bir de zeytinyağı içine birkaç karanfil ezip buzdolabında beklettim bir gün ağrısı olursa ondan süreceğim damaklarına umarım iyi gelir🙏🏼

X