2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızzz okumasam görmeyecem etiketin olmadı çünkü hahahaha😀😀 neseee zamanla düzelecek o birsey değill alışık değiller bebeleri görmeye 😃
jou benim büyük kız 2 yas sendromunu bazen en zirvede yasıyor ya cinnnnneeettt

• Üzgünüm
Reactions: Jou
Kulak copuyle denesen canim arkadakilere daha rahat ulasirsin. Ucuna gazli bez baglayarak
Öyle ağlıyor ki korkuyorum ,artık yapabildiğim kadar yaptım , damlasını verdim, sağol
Hayır iki memeden toplam
Benim geçen 30 ml çıktı , dr.osman gönülal var, o artırmak için bebek erdikten sonra biraz sağın diyordu denedim arttı sanki. Bide damla kullandım. En önemlisi bebeğin iyice memeyi boşaltması. Benim ki boşaltmadığından azaldı

Ya hiç tek yıkamadım belki tek olsam çocuk daha sakin olur kırkımız daha bugün çıktı annem veya kvalidem vardı hep ama benden daha evhamlılar bende istiyorum ki sakince yıkayayım tadını çıkararak 🥹
Tek yıkadığında suyu alıştıra alıştıra dök yıkamaya başla emin ol ağlamaz bebeğin tek daha güzel.
Benim kız bugün suda bir güzel kakasını yaptı işedi 15 dk suda onu bekledim ya 😂

Öyle ağlıyor ki korkuyorum ,artık yapabildiğim kadar yaptım , damlasını verdim, sağol

Benim geçen 30 ml çıktı , dr.osman gönülal var, o artırmak için bebek erdikten sonra biraz sağın diyordu denedim arttı sanki. Bide damla kullandım. En önemlisi bebeğin iyice memeyi boşaltması. Benim ki boşaltmadığından azaldı
Hangi damlayan kullandınız

Benim bebeğim de boşaltamadığı için sağmak zorunda kaldım

Bebesi suyu sevmeyen var mı 😔 benimki yıkanırken hep ağlıyor yıkamaktan korkar oldum artık nasıl sevdirebilirim suyu? 😔
Benimki yıkanırken değil de banyodan çıkınca katılıyor ağlamaktan. Çıplak olmayı sevmiyorlar gibi geliyor bana ya. Sen de yıkarken en azından alışana kadar altına müslin koyabilirsin belki zıbını kalabilir biraz üstünde sen kucağına alabilirsin arkadaşım öyle çözmüştü

Şimdi kakası hardal renginde ve yeşil pütürler var araştırmalarıma göre ya enfeksiyon ya da üşüttü dün akşam dolaşmaya çıktım biraz esiyordu üstünü örttüm çok da durmadım yani ya üşüttü ya da enfeksiyon var ve mamayı içmedi çok az içti iştahsız ateş yok kusma yok, bir bebeğe bakamadım bakamıyorum resmen eşim hemen laf söylicek dışarı çıktın ondan oldu dicek bi bebeğe bakamıyosun dicek
Otursun kendi baksın o zaman

X