2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Biriyle yıkayınca ben de sıkıntı yaşıyordum. Yok dikkat et yok kulağına su kaçmasın yok şurdan tut. İnsan panik oluyor ve bebişler bizim stresi hemen hissediyorlar. Duş başlığını aç canım en aşağı kendine yakın tak, al kucağına sarıl sırtından bacaklarından hafif hafif su vursun. Birkaç kere böyle girin duşa alışacak. Bol bol konuş şarkı söyle sarıl bebişe de iyi gelir

Bi de küvetinde mi yıkıyorsun canım? Benim bebiş küvetinde ne zaman yıkasam çığlık çığlığa ağladı. Sürekli su akmadığı için üşüdüğünü fark ettim. Ağlarken alt çenesi titriyorsa üşüdüğünü gösterir ona bi dikkat et. Ben de alçak bi tabure aldım, kovasına su dolduruyorum beraber giriyorum banyoda oturup kucağımda yıkıyorum. Kaymasın diye dizlerime bi havlu koyuyorum çok rahat oluyor ve suyu çok seviyor hiç çıkmak istemiyor. Küvette yıkıyorsan üşüyor olabilir benimki gibi

Son düzenleme:
Aayyy Acemimm çok yoğunum bu sıralar sorma 40 mız çıktı bizimde düğünler çok misafir falan geliyor bebişi görmeye günlük yoğunluğum zaten oglusla dolu malum Perşembe günü Dr a gitmiştik genel muayene ve kalça ulstrasonu için ondan iki gün önce de banyo da çok agliyor oğlum aglarken sağ tarafinda şişlik farkettik Dr a onu söyledim fıtık varmış pazartesiye günü Dr a gitcez tekrar çocuk cerrahına nasıl bir yol izlicez bakcaz büyük ihtimalle ameliyat olcak

Küvetinde yıkıyordum evet ay bunu denicem inşallah faydası olur teşekkür ederim önerilerin için

Kızlar comotomo biberon kullanmaya başladım memede sinirlenip ağlayan kızım memeyi tutmayı başladı ve gaz sancısı için ağlamıyor en önemlisi artık kusmuyor önceden saatlerce ağlardı chicco ve tommee antikolik biberon kullandığımda. kesinlikle alın kurtulun

Reactions: Jou
Canım memeyi tutmuyor muydu kızın.
Benimkide tutmuyor ben Philips avent kullanıyorum ve kızım memeyi resmen bıraktı gibi dünden beride silikon uçla emiyor ben istemiyorum onla emsin.
Siz nasıl bir yol izlediniz.

Benimkide tutmuyor ben Philips avent kullanıyorum ve kızım memeyi resmen bıraktı gibi dünden beride silikon uçla emiyor ben istemiyorum onla emsin.
Benim kızım aventi çekemiyor ya iki saat çekiyo 10cc içmiş oluyo lansinoh veriyorum çok çok yavaş akışlı değil ama

Sütüm az olduğu için meme verdiğimde sinirlenip ağlıyordu biberon gibi akış bekliyordu çünkü canım

Benim kızım aventi çekemiyor ya iki saat çekiyo 10cc içmiş oluyo lansinoh veriyorum çok çok yavaş akışlı değil ama
Benimkide çekemiyor bilerek öyle verdim akışı yavaş diye ama yine hala biberon istiyor. Hastanede ucunu delmişlerdi ben eve gelince yenisi ile değiştirdim.
Yinede alıştı gitti.

Küvetinde yıkıyordum evet ay bunu denicem inşallah faydası olur teşekkür ederim önerilerin için
O zaman kesin üşüyor canım. Bacaklarına havlu ser yıkarken. Yüz üstü yatır dizlerine, tek kolunu bebişin kollarının altından geçir, parmaklarınla gövdesini tut kendine sabitle. Diğer elinle de sabunla suyunu dök canım. Bol bol su dök doldur kovasına. Sever eminim. Ben bile duştan çıkınca hava gelince ürperiyorum bebişlerimiz çok hassas
İlk biri sana yardım edebilir sonra kendin yıkamaya alışıyorsun zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…