2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlar geceleri beslerken çok zorlanıyorum gerçekten asla uyanmıyor uyurken yesin diyorum ağzıyla itip duruyor, sarılık değeri falan da gayet iyi şaştım kaldım yani resmen direniyorum yesin diye, böyle olan var mı?

Çok ağlıyor bebek arabasında da pek durmak istemiyor ama birkaç sefer daha deneyeceğim. Maşallah maşallah senin bebeğin tam bir savaşçı Çok çok güzel günleri olsun inşallah İlk göz ağrımız o bizim

Canım
Benimkide hiç geceleri kalkıp emmedi kalksa bile ağlamaktan emmedi ama şükür sarılık felan olmadı hiç.

Aaaa valla çok sevinirim inşallah öyle olmuştur bu aralar sütüm azaldı diye panik yapmaya sebep arıyor gibiyim

Kuzum o benimde oluyo sıcak banyo yapıyormusun dediğim hoşaftan yaptin mı mesela benimde dolmuyo oyle aman amann ama duş iyi geliyo
Yapıyorum ama inan fayda etmiyor sanırım benim bıdık silikon uçla sütü güzel boşaltamadığı için içerde kalan süt sertleşiyor ya da süt çok yağlı sökülmesi zor bilmiyorum ki ama Pınar’ın söylediği takviyeden alıyorum sadece eskiden kalandan biraz sertlik var, yeni hiç olmadıı çok şükür

Reactions: Jou
Kızlar napyosunuz nasılsınız herkes iyi mi bebisler nasıl ben ennemdeydim 1. Ayimizda evimize geldik 3 gün oldu biraz zorlanıyorum gibi
Oyyy alışana kadar azcık öyle gider bizim de yalnız ilk günümüz bakalım neler olacak pazar günü kırkımız çıktı bizim de eli yüzü tombikleşmeye başladı, bizi gözüyle takip ediyor tanıyıp gülüyor falan böyle tam yemelik oldu zor tutuyorum kendimi sizin nasıl durumlar ikiniz de iyi misinizz

Kızlar ilk süt son süt diye bir şey okudum, ön süt sulu gelip su ihtiyacını karşılıyormuş, son süt yağlı besleyiciymiş. Siz kaç dakikada bir meme değiştiriyorsunuz? Bebişin son sütü emdiğini nereden anlayacağız. Ben bazen diğer memeye geçmeden uyuyacak diye fazla beklemeden değiştiriyordum, yanlış mı yapıyormuşum acaba

Olabilirrr silikonu ya bi çıkar yavv sık dişini

Kızlar benim bebiş gün boyu çok iyi sütünü içip uyur arada kucak falan ister ama normal şekilde.ne zamanki gece 9 olur uyutana kadar mahveder beni.o uykuya geçme sürecinde çok huysuzlaniyor sebebini hala bulamadim.gaz desek değil çünkü gün içinde gayet keyfi yerinde sadece gece uyuyacagi zaman huysuzlaniyor.

Benim de aynı ya geçen 3ten 4e kadar uyandırmaya uğraştım en son vazgeçip sağmaya karar verdim 30ml süt çıkacak diye uğraşırken saat 5 oldu zaten kendisi uyandı sağdığım sütü verdim biraz da emzirdim altını değiştirdim falan filan saat 6 oldu olan benim uykuma oldu şimdi uyanmıyorsa zorlamıyorum valla naparsam yapayım uyumak istiyorsa uyuyor

Canım neden bilmiyorum ama akşamları gaz çıkarmada daha çok zorlanıyorlarmış diye okumuştum. Bizimki de bir ara hergün aynı saatte krize girerdi biz yatınca o ağlamaya başlardı ama geçti şimdi çok nadir oluyor. Geçer merak etme herkeste bir dönem oluyor bence

Gece uykusu gündüz uykusu gayet güzel ama uyku öncesi bı savas veriyoruz

Kızlar dün sağlık ocağında 4 ay aşımız vardı. Benim kızımın doğduğu tarih Mart olduğu için aşıları ona göre yapıyorlar. Biz taburcu olalı da 1,5 ay oldu hastaneden 2600 ile çıkmıştık dün tartıldı 3800 olmuş. Oradaki hemşire ay çok az kilo almış ya dedi moralim bozuldu. Sütüm yetmediği için mamayla beraber gidiyoruz hatta bu ara mama daha fazla veriyorum diyebilirim. Boyu 8cm uzamış. Sizce de çok mu kötü bakamıyor muyum acaba anlayamadım

Ben bunu akşam 6 dan sonra uyutmamayla çözebildim. Çünkü benim kız 6 da uyuyor 7 buçukta uyanıyordu sonra 11 12 ye doğru uyuyordu. Şimdi 16.30-18.00 arası uyuyor sonra dönenceler oyun kartları gezdirme konuşma derken 20.30 a kadar uyutmuyorum duş aldırıyorum ve sonra bayılıyor. İstersen birkaç gün dene. İlk günler huysuzluk etti ama sonra dışarda duş saati kaçsa bile uyudu 21.00 gibi

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…