2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlaarr bugün 19 günlük olduk. Bebeğim icin degil ama kendim icin denize girsem bi sorum olusturur mu aceba ya. Kanamam da yok

Kızlar klimalı yerde olmayanlar ne giydiriyorsunuz bebeğinize, boynu pişik olmuş kızımın, ince takım vardı üzerinde. Tek zıbınla da üşür gibi geliyor
Kızım da isilik oldu yüzü ve saç dersi hep isilik. kalın ipli zıbın ve genis ince alt giydiriyorum vallahi cok sıcak hava

Aa dogru siparis versen gelmezmi
Baktım yok eğer dişimizi sıkabilirsek bir ay sonra Türkiyedeyiz kısmetse. Ama bilmiyorum eskiden dolup şişen memelerim şimdi küçüldüler sanki ve hep yumuşaklar emmesi güzel şuan, yutkunmalarına dikkat ediyorum ama o tıkanıklıklar mahvetti düzenimizi

Reactions: Jou
Her zaman gazı olamaz ya her göğsüme doğru yatırdığımda benle kavga ediyor ama biberonu şak diye alıyor bende mama felan içerken hemen arada göğsümü kaptırıyorum
Elif bir de pilates topunun üstünde vermeyi denesene. Çok ağlarsa sakinleştirip bir daha bir daha dene. Bu iş sabır işi çok

Kizlar benim bebek ağlamaktan helak oldu bu gün en son çare kaka yapsin diye fitil verdim oda ise yaramadı çok üzgünüm ne olacak böyle bu kakasını niye yapmiyor sürekli kafama takılıyor bu gün kendimi çok çaresiz hissettim

Bnimki o kadar uzun sürmedi ama büyük oğlumdw öle olmuştu onu emzirmden önce bir çay kaşığı zeytinyağı veriyordum arada gecen minik oğlum da yapmayınca bir arkadaş hatırlatı bnimki de iki gün yapmamıştı yine verdim iyi geldi

Bilmiyorum korkuyorum artık resmen iki haftadır bir kere yaptı o da fittile 25 ne randevu aldım götürücem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…