2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kizceler benim bebesi 57 günlük ama doğduğundan beri yüzünde beyaz nokta kadar sivilceler var vücudunda var hiç geçmedi daha ne kadar kalicak

Kızlar merhaba,
Daha önce göğsümde göğüs incisi dedikleri sivilce gibi beyazlık çıkmıştı, geçti çok şükür. Bu sefer de sivilce gibi değil göğüs ucumda sadece beyazlık oluştu. Sabahtan beri emzirdim sağdım geçmedi, farklı birşey mi acaba anlamadım da. Başına gelen var mı? Ne olduğunu ne yapmak gerektiğini biliyor musunuz?

Bir de benim kız anne sütü alıyor ama kakaları çoğunlukla yeşile döndü, önceden doktora sormuştum yeşil kaka normal demişti ama artık hep yeşil, emin olamadım sizde de öyle mi?

Kızlar hamilelikte koltuk altı bikini bölgesi kararan var mı çok kötü durumdayım krem vs kullanan varsa bilgi verirse sevinirim

Pamukçuk falan yok dimi bebeğin dilinde

Yeşil kaka ,bizde üşütünce oluyor, altını açık bıraktığımda vs
Klima falan çarpıyor olmasın

Benim bebito prematüre olduğu için erken demire başladık o yüzden sarı yeşil arası dönüyor genelde. Benim bildiğim kadarıyla bebeğine demir lazımsa sütün daha demirli olmuştur o da yeşil yapabilir kakayı. Onun dışında üşüyen bebeğin ağrısı olur anlarsın diye düşünüyorum

Kızlar ya ben tam 40 ım bitiyordu adet oldum. Karnım ağrıyor tekrardan kanamam başladı ve adet olduğumda sütümde azalıyor ilginç ni şekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…