2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Bence acma pencereyi ne kadarda olsa kucuk çocuk sonucta hasta olmasin

Duğün de bebekler seste olsa uyuyolar kuzum dert etme bi zararı olmaz hopörler yanına yatırmaazsin olur biter emzirme gibi elbiseler satılıyor genelde sütyen olsa akıntın belli olmaz bence emzirme süngerli sünyenlerde sorun olmaz
BIrşey sürme sezaryen yerine benim ilk gebedede olmustu kızarıklık ben hicbirsey elletmedim sen kurulamaya devam et kokulu nasıl oluyor ben hic duymamışım onu bana hiç koku gelmemişti kendimde

Terliyorya ıslak gibi gobek uzerinde oldugu icin terden galiba islaklik oluyor oda koku oluyor

Reactions: Jou
Ne biliyim valla kizkardesim bizim gelin korkar çocuk asiri gurultuden diyorlar da
Emsirmede mecbur emdiricem cunku gogsum sut dolup agrir simdi bile agri oluyo arada

Reactions: Jou
Kızlar neredeyse 3 yaşına kadar tvye maruz kalmamaları gerekiyor bebişlerin peki nasıl yapıyorsunuz o odadayken hiç tv açmıyormusunuz? Uyurken açıyormusunuz mesela?
Emzirirken günde ortalama iki emzirmeyi onu izleyerek geçiriyorsam diğerlerinde ya tv ya telefon açık oluyor. Bizimle birlikte tv seslerine de maruz kalıyor yapacak bir şey yok

Kızlar günaydın annem gitti 45 gündür bizimleydi o kadar alışmışım ki bebeğimle sürekli konuşuyordu şu an bomboş ev salya sümüğüm dünden beri alışmam çok zor olacak bu duruma

Çok teşekkür ederim canımm ben de ateşim çıkacak mı diye takip ettim hep, galiba iltihaplanmadığı için sıcak iyi geldi ve emzirirken masaj. Sıkı sütyen filan giyince de oluyor o sertlik, hatta yan yatınca göğüs sıkışırsa da. Öyle bi şey benimki

Kızlar günaydın annem gitti 45 gündür bizimleydi o kadar alışmışım ki bebeğimle sürekli konuşuyordu şu an bomboş ev salya sümüğüm dünden beri alışmam çok zor olacak bu duruma
Sen esittir ben yuksek sesle konusa konusa severdi giderken cok agladi bi de biz yurt disindayiz geceleri altini degistirirdi bazen alir benden uyumami saglardi bu gece ilk yalniz gecemizdi o kadar cok aradim ki annemi… seni cok iyi anliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…