2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
O da 1 saat oturuyorum makinanın başında🤦‍♀️
Sağ göğsümde hiç yok Maşallah ama solda o kadar olmasına rağmen kızım memeyi resmen istemiyor ve bu durum beni rahatsız etmeye başladı.
Biberon veriyorsan ondan dolayi… benimki de hem biberon aliyordu hem meme. Ama baktim memede cok sinirlenmeye basladi hemen biraktim biberonu. Mama verecegim zaman da kasik biberonla veriyorum…

Biberon veriyorsan ondan dolayi… benimki de hem biberon aliyordu hem meme. Ama baktim memede cok sinirlenmeye basladi hemen biraktim biberonu. Mama verecegim zaman da kasik biberonla veriyorum…
Mamayıda sabah 1 gece daha uzun uyusun diye gece 1 veriyordum öyle sürekli 3 -4 kere vermiyordum nasıl alıştı anlamadım.
Sağ göğsümde hiç süt yok büyük ihtimal sinirlendi ondan almıyor memeyi annem bu hafta izinli bu süre zarfında memeyi tutturucaz İnşallah🙏

Bernaa
Dünde bugünde ben sütümü sağıp verdim sen napıyorsun. Süt dediğimde tek göğüsten 60 cc zor çıktı.
Vallahi canım ben mama veremiyorum zaten 3 gündür resmen dövüşüyoruz onunla uykudayken alıyor azda olsa uyanıkken asla tutmuyor bende yaklastiriyorum mememe biraz ağzına sut sıkıyorum öyle öyle az da olsa alıyor ama fazla degil

Vallahi canım ben mama veremiyorum zaten 3 gündür resmen dövüşüyoruz onunla uykudayken alıyor azda olsa uyanıkken asla tutmuyor bende yaklastiriyorum mememe biraz ağzına sut sıkıyorum öyle öyle az da olsa alıyor ama fazla degil
Resmen aynı şeyleri yaşıyoruz.
Ama canımızı sıkmayalım zorlayalım biraz daha sende bol bol su için bir hikmettir belki sütümüz artarda bizimkilerde lokur lokur emer çekerler. Mama neden veremiyorsun acaba.

Canımm bende bu süre zarfında mamaya başladım kaç saat aralıkla veriyorsun mamayı kaç cc veriyorsun markası ne bilgi alabilir miyim.
Aptamil comformil veriyorum canım eczanelerde satılıyor sadece hazmı kolay olanlardan bizim 40. Günümüz 3 en geç 4 saate bir 120 cc içiyor bazen 90 cc içiyor

Selam arkadaslar benim kardeşimin düğünü var agustosda o zamana bebek 52 yada 54 gunluk falan oluyor sizce sesten etkilenirmi kimseye birakmakta istemiyorum kaynanama biraksam sut sagip ee sonra gogsum dolacak agri olacak sut akicak elbjse mahvolacak rezil olucam emzirme de cok aklimi kurcaliyo annem gil elbiseni arkasi fermuarli alirsin falan diyor internetten baktim bazi kisiler bebekler annr karninda cok sese alisik falan yazmislar dugun boyunca uyuyan bebekler olmus kafam karismiyor degil benim icin cok zor olucak pamuk tikayan olmus onu deneriz diye dusundum bu arada kizlar benim ameliyat yeri kizarmis pişik gibi ıslak surekli ve kokulu gobek uzerine geldigi icin terliyor islak kaliyor o kizariklik pişik gibi pudra sürdüm ama kokusu rahatsiz edici acaba ne yapabilirim kuru kalmiyor terliyor koku oluyor sorularim bunlar cevap verirseniz sevinirim ne olur bana bi akil verin dugun konusundada

X