Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 102 49,5%
  • erkek

OY: 97 47,1%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    206
Ayy Mevsimm benim hep vardı ya kusmak biraz fazla kaçırayım midem kabul etmediği için gece yatma pozisyonuna geçince hemen ağzıma geliyor.
Doktora ne zaman gitceksinn

Hic birşey demiyor nst de 60larda hastaneye gidiyorum evdeki ağrılardan eser yok acaba pisikolojik korkuyor muyum hastanedeyken
Çok ilginc ya daha zmaani var demek ki gerçeğim senin yalancı sancı dedikleri belki daha çok oluyor psikoljik de olabilir içten içe korku da olabilir ki oluyor yani bende de oluyor o

Ayy Mevsimm benim hep vardı ya kusmak biraz fazla kaçırayım midem kabul etmediği için gece yatma pozisyonuna geçince hemen ağzıma geliyor.
Doktora ne zaman gitceksinn
Himm doğru senin bulantı kusma vardı yok benim ki bu aralar sertlesince baskınlık hissi oluyor bı o kadar. Valla bilmiyorum gitsem mi gitmesem mi ben ilcedeyim hastahane merkezde arası çok uzak hava çok sıcak sancı tutmadan su nişan falan gitmeyi düşünmüyorum bebeğin hareketlerini takip ediyorum beden olarak kendime bakıyorum olumsuz bir durum olmadığı sürece şimdilik gitmem ağrım sancım kasılmalarım var zaten şuqn için beklemedeyim

Hic birşey demiyor nst de 60larda hastaneye gidiyorum evdeki ağrılardan eser yok acaba pisikolojik korkuyor muyum hastanedeyken
Senin nişan kanama ya da suyun falan gelmediği sürece çok gitme hatahane korku doğumu geri atabiliyormus vücut ne kadar rahat olursa bebek o kadar kolay geliyor

Evet evet hep vardı Mevsim.
Benimde su nişan bebeğin hareketleri azalmadığı sürece doktor cuma günü görüşelim dedi eğer o zamana kadar birşey olmazsa cuma kontrolüm var yoksa onlardan bir olduğu an hemen gel dedi.
Bende hareketlerini çok takip ediyorum dün akşam gece çok hareketliydi Mevsim yaa seninki nasıll

Senin nişan kanama ya da suyun falan gelmediği sürece çok gitme hatahane korku doğumu geri atabiliyormus vücut ne kadar rahat olursa bebek o kadar kolay geliyor
Dün sabah nişan geldi bu sabah tekrar nişan geldi o yüzden gittim ebelerde dedi aktif kanama suyun gelmesi olursa bebek hareketleri azalırsa 2 dk bir sancı olursa gel dedi hayırlısı zamanı var demekki

Benim oğlum da sarılık oldu kızlar. Bir gün hastanede yattık. O mavi ışığın altında gözleri kapalı bir şekilde görmek o kadar üzdü ki beni size anlatamam. Oğlum çok ağladı, kendini çok çaresiz hissetti bence orada masum yavrum siz siz olun önce anne sütü sonra mama şeklinde saatte bir besleyin zorla. Ne kadar özel de olsa hastanede yatmak çok zor. Rabbim kimseyi hastane köşelerine düşürmesin

Sedacim çok geçmiş olsun kıyamam ya lohusalıkta bide bebek durumu böyle olunca zor oluyor sanırım hepsi bir araya geliyor biran önce sağlığına kavuşsun inşallah bebeğin amin canım amin

Benimkinin hareketleride iyi çok şükür bazen bir başlıyor durmuyor o kadar baskı yapıyor ki popomdan çıkacak sanki çok büyüdü artık her yerde olabiliyor güçlendi iyice olmaz inşallah herşey yolunda gider canım zamanlarını bekliyorlar bence bizde onları

Dün sabah nişan geldi bu sabah tekrar nişan geldi o yüzden gittim ebelerde dedi aktif kanama suyun gelmesi olursa bebek hareketleri azalırsa 2 dk bir sancı olursa gel dedi hayırlısı zamanı var demekki
Nişanın nasıldı canim nişan geldikten 2-3 gün sonra da su gelip aktif doğum başlayabiliyormus 2-3 saat sonra da bence senin ki de gün olarak sürecek demek ki

Bizde 1gece yattik cok zordu gercekten yaninda olmama ragmen terk edilmis gibi o cihaza sokmak

Reactions: Jou
Evettt kuzum cok zorr bi durumm yaa oyy kıyamamm ona ben bende oyüzden saat başi hep emzirdim ama genede 12 lere çıktı oğlumm bende korkuyorum bu işten kızımda 14 dü

Kızlar selam benim doğumdan sonra 3. Güne kadar sütüm gelmedi. Biberona alışmasın diye şırıngayla mama verdik. Sürekli emzirmeye çalıştım ama bu sefer de kızım sarılık oldu. 2 saatte bir 60cc mama verin sürekli de emzirmeye çalışın dediler. Sütüm geldikten sonra sık sık emziriyorum ama korktuğumdan mamayı da kesemiyorum hepsini bitiriyo. Yalnız meme ucum olmadığı için silikon uçla emzirdim şimdi de onu bıraktıramıyorum. Bugün 6. Günümüz. Daha önce uç kullanıp bıraktırabilen var mı yaa off

Mamayı icmeye devam ediyorsa tam doymuyor olabilir mamayı kesmeyin bir süre daha. Silikon uç hakkında bilgim yok

Nişanın nasıldı canim nişan geldikten 2-3 gün sonra da su gelip aktif doğum başlayabiliyormus 2-3 saat sonra da bence senin ki de gün olarak sürecek demek ki
Nişan pembe kırmızı mukuslu karisikti daha demin çok kötü bir sancı girdi öyle böyle değil sonra karnimdan pit pıt patlama oldu bişey aktı suyum geldi ama az sancılarım siklasir artık bu sefer oldu galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…