Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 103 49,5%
  • erkek

OY: 98 47,1%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    208
Kizlar ben doğum yaptım gece saat 1.30 da çok şükür ikimiz de iyiyiz rabbim doğum yapmayanlari bir avazda kurtarsın bebegim 3400 doğdu beni m dikisler var biraz ağrıyor bebegini gördüm herşeyi unuttum
Gerçeğim gözün aydın canım Allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah maşallah kilosu da iyi. Darısı bana ve tüm bebeklerini bekleyenlere inşallah

Kızlar günaydın, yüz felciyle ilgili tecrübesi olan yada tanıdıgının başına gelen varmı acaba ne kadar bir sürede geçiyor? Bugğn 10. Günüm ama hala aynı sağ tarafım kıpırdamıyor

Acemiii
Gözünaydınnn
Sağlıcakla büyüsün İnşallah kızın
Geride kalan bizlerede senin gibi bir doğumumuz olsun İnşallah
Oyy ne guzel dogumm cok coook sevindim insallah boyle su gibi guzel omrunuz olur birlikte bolll koklasmalar
Hayırlı olsun canım Allah analı babalı sağlıkla büyütsün darısı başımıza
acemiyogi @neyisseda @Stilland @pinarindunyasi kızlar hepinize hayırlı olsun allah yavrularımızı bize bagıslasın sag salim büyüsünler
Kızlar hepinize çok teşekkür ederim (gözümden kaçanlar olduysa nolur kusura bakmayın kesin okumuşumdur ama)
çok şansılıyım travmatik bir doğum hikayem olmadı ama sanmayın ki her şey güllük gülistanlıktı insan onu bir kez görünce hepsini unutuyormuş gerçekten çokk şükür bugünümüze 9 ay olduğu gibi doğum ve sonrasında da benzer şeyleri yaşamaya devam ediyoruz, her mesajda kendimden bir şeyler görüyorum, cevaplar buluyorum.. bir de çok teşekkür ederim desteğinize ilginize, kendimi kötü hissettiğim anda ilaç oluyor Yine duygusal bir topum

Kizlar ben doğum yaptım gece saat 1.30 da çok şükür ikimiz de iyiyiz rabbim doğum yapmayanlari bir avazda kurtarsın bebegim 3400 doğdu beni m dikisler var biraz ağrıyor bebegini gördüm herşeyi unuttum
Aaayy çok şükür ne çektin be gerçeğim gözün aydın kuzum hikayenin geri kalanını çok merak ediyorum sancılari nasıl karşıladın doğum anında ne dediler neler yaptın merak ediyorum müsait olunca hemen yaz bebeğini sağlıkla hayırla büyüt inşallah hayırlı evlat olsun

Senin de dikisin var mi ben de hala toparlanamadim dunyanin en guzel seyiymis
Pınarr oğluşun sağlıkla mutlulukla şansla analı babalı büyüsün doğum hikayeni okudum içim gitti benim dikişim yokmuş ama o kadar ağrım vardı ki ben var sanıyordum.. bir de eşim de ben de gördük doktor iğne iplikle bişiler yaptı ama ne kayıtlarda ne malum yerde dikiş var ben de toparlanamadım ve artık iyileşmek istiyorum diye ağlıyorum, sanki çok kolay bir şey yaşamışız gibi.. senin yırtıklar nasıl ama senin oğluş iri ya zorlanman normal bizimki 34cm baş çevresiydi ona rağmen çok fazla esneme yırtılma oldu bende de of evet ya ben bu kadar olacağını tahmin etmiyordum

Joumm gözün aydın aşkom sağlıcakla büyüsün minik prenss nolur üzülme ya bizde de aynı durum var çoğu bebişte oluyor sütünden değildir üzme kendini ben sütün yetmediği yerde mamayla destekliyorum her şeyin bir çözümü var inşallah bozma moralini

Gözün aydın canımmm çok bekledik ama değdi sağlıkla analı babalı büyüsün oğluşun inşallahh

Yapmışsın cok sevindim sağlıkla büyüt inşallah inşallah

Reactions: Jou
Oyy maşallah sağlıkla analı babalı büyümeyi nasip etsin inşallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…