Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 101 49,3%
  • erkek

OY: 97 47,3%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    205
Kızlar selam benim doğumdan sonra 3. Güne kadar sütüm gelmedi. Biberona alışmasın diye şırıngayla mama verdik. Sürekli emzirmeye çalıştım ama bu sefer de kızım sarılık oldu. 2 saatte bir 60cc mama verin sürekli de emzirmeye çalışın dediler. Sütüm geldikten sonra sık sık emziriyorum ama korktuğumdan mamayı da kesemiyorum hepsini bitiriyo. Yalnız meme ucum olmadığı için silikon uçla emzirdim şimdi de onu bıraktıramıyorum. Bugün 6. Günümüz. Daha önce uç kullanıp bıraktırabilen var mı yaa off
canım ben ilk çocuğumda kullanmıştım hemen de bırakmak istememiştim uçlarım falan yara olduğu için. daha sonra bıraktım. bence stres yapma bunun için. biraz düzenin oturunca ucu da bıraktırırsın

kizlar 38+1 olduk biz hareketleri cok azaldi tabi yeri iyice daraldi ama endiselenmemek elde degil nasil bunun takibini saglicam kac saatte bir hareket etmesi lazim

Nişan pembe kırmızı mukuslu karisikti daha demin çok kötü bir sancı girdi öyle böyle değil sonra karnimdan pit pıt patlama oldu bişey aktı suyum geldi ama az sancılarım siklasir artık bu sefer oldu galiba
Hadi bakalım inşallah sağlıkla gelir bu sefer. Suyun geldiyse 12-24 saat arasında doğum olması gerekiyor

Ben geldiiimmm canolllaarrrrr
Şimdi sabah 6.30da yerleştim hastaneye serum merum derken iyi sabah 8.30 mu ne ameliyata alındım 08.45 te oğlum geldi dünyaya okadar güzel okadar gül kokuluydukii anlatamamm canım oglum diye seviyorumm kızımın yanında çok şey etmedim ama kızıma yetemiceğimden korktum çok korktum sarılıp öpemedim kızımı ağrılarım vardı bunları yazdıkça bile gözlerim dolu dolu yazıyorum ne zor muş arkanda kızın onünde oğlun çok degişik ama çok şükür kızım kardeşini sevdi gel gel dedi hep sevmek istedi kardeşini çok mutlu oldum emzirirkende gördü kıskanmadı 🤩 bendeki durumlar böyle tabii karnıma bastırdılar kanı iyice temizlensin diye yaptılar sabah beri anca toparlandım çok sükür oğlumu emziriyorum sütümde geliiyor az az yetiyor zaten işemesi bile yeter

Ultrasonda 3haziran da 3600 52 cm gösteriyordu doğdu 50 cm ve 4kg doğdu çok şaşırdık resmen herşey yolunda çok şükür yürüyüşümüde yapıyorum ara ara yarın sabah ola hayrola evimize 🥰
Kuzum gözün aydın aricam seni yarin ❣️

Nişan pembe kırmızı mukuslu karisikti daha demin çok kötü bir sancı girdi öyle böyle değil sonra karnimdan pit pıt patlama oldu bişey aktı suyum geldi ama az sancılarım siklasir artık bu sefer oldu galiba
İnşallah canım Rabbim kolaylık versin bir avazda bebeğini kucağına al inşallah güzel haberlerini bekliyorum 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Kızlar
Benim sağ ayağım şişti bugün ya neden olabilir acaba . Sizin ayaklarınız ne durumda
Valla benimkiler somun ekmek gibi yaaa çok fazla şiş ama yapacak bişey yok bol su da içiyorum doktorum memlekette bayramdan dolayı giderken çok ayağa kalkma yorma kendini dediği için çok yürümüyorum ama hareketsiz de değilim son 2 gün Allah'ın izniyle 🤲🏻

X