Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 102 49,5%
  • erkek

OY: 97 47,1%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    206
Benim de canım sıkkın kızlar oğlan sanırım sarılık oldu her saat başı her yarım saatte bir emziriyorum gene aynı hüsrana ugradımm sütüm sarılık yapıyorr yoksa yetiyo okadar yoruldumki bu durumdan kizımdada ayrı böyle cektik sarıliktan herşeye dikkat ederim neden sütümden kaynaklı olur onu ben bile cözemedim sabah sabah oturup ağladım çok zoruma gidiyor artık bugece başladı kendi kendine uyanır isterdi ben vermeden bugece hep uyumak istedi zor açtım.ağzını neseki bugün muayene var bakalım umarım çok değildir yeni başladı zaten tam giderken oldu

Gecmis olsun canım moralini bozma cogu bebek oluyor atlatacak

Reactions: Jou
Süt nasıl sarılık yapıyor canım acaba bendeki durumda mi bu. Sütüm var yetiyor ama.sarilik oldu gece oturup ağladım bende ağzını acmadikca ben ağladım ...

Joum her bebek sarılık oluyor bu normal bir durum tıbbi olarak da açıklaması var zaten arkadaşım kendi altın otu içtim hiç olmayacak kadar az oldu hemen geçti demişti hatta ben hiç anlamadım demişti araştır da iç istersen inşallah biran önce geçer sen kendini üzme evet elinden birşey gelmemesi dikkat ettiğin halde olması zor bir durum ama bu kaçınılmaz bir durum

Yok canım illaki gün verecek Allah korusun acil bir durum olmadığı sürece almazlar hemen

Kuzum üzülme kiziminda gözleri hafif sari boyundan aşağı inmedikce normalmiş.

Gercegim naptın kuzuuuuuuu geldi mi bal oğlan
Yok bacım gelmeye niyeti yok sancım sabah çoğaldı gittik bu sefer niyetlendim doğurmaya sancım vardı ama 6070 arası acikligim yoktu doktor yatisimi yaptı yine de dogumhaneye çıktım bana ebeler dedi açıklığın yok 2 gün boyunca da burada kalabilirsin yine de sen bilirsin bebeğin kalp atışları iyi leke var ama aktif kanama suyun gelmesi falan yok denildi bende tedaviyi reddettim eve geldim evim yakin zaten dediler bebek hareketleri azalırsa suyun gelirse aktif kanama olursa gel dediler çıkıp geldim

40+5 de doğum yaptm yani yatmasaydım 2 gun sonrası yatcaktım doktor 3 4 cm açıklık var sabaha karşıda doğurabilirsin 2 gün sonrada doğurabilirsin bu açıklıkla dedi ister yatırıyım istersen gönderiyim eve dedi bende yatırmasını istedim ebeler bi gün daha evinde kalabilirdin gibi seyler soylediler açıklık az diye neyse bana sunu sanci vermeye basladilar ve artk sancıları hissediyodum sizleri cok etkilemek istemiyorum zor bi dogumdu benim icin elle mudahale doktor arada bi bakıyo açıklık yeterlimi diye bana surekli ıkınmamı soyedi ittir bebegini hadi diye motive etti evet canım cok yandı herneyse açıklık 8 9 oldu ve beni dogumhaneye aldılar doktorum sancın geldiginde ıkın bende yardım edicem dedi ve sancım geldi ben ıkındım doktorumda karnımın üst yerinden bastırdı canımdan can çıktı sözünü tam orda yaşadım güldüğüme bakmayın canım cok yandı ama o an bebegimi gördüğüm o an asla unutulcak gibi deil o andan sonra sadece bebegime baktım ondan gözlerimi asla ayırmadım o kadar güzeldi ki inanamadım resmen cennetten geldi bi nur Allahıma sonsuz şükürler olsun canım anneler evlatlarınıza sag salim kavuşun inşallah ve bebegim suan 2 günlük emzirmekten göğüslerim yarada olsa icim cayır cayır yansada ona bakıyorum ve gülümsüyorum

Benim sancım olduğu için gittiğim gibi sezaryen aldılar. 1 hafta sonraya gün vermişlerdi. 37+4 te sezaryen oldum. Sen çantanı hazır bulundur . Bi sıkıntı çıkmazsa gün verir.
Hastane de benim sütüm olmayınca mama istedim. Ebe dediği, niye mama veriyorsun ,sarılık olacaksa zaten olur istediğin kadar besle, biraz genetik ve kan grubuyla bile alakalı diye.
Ben dinlemedim ilk 3 gün sütün olmadığı için şırıngayla mama verdik.
Ama ebe doğru söylüyorsa seninle ve sütünle ilgili değil, geçer inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…