Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 102 49,5%
  • erkek

OY: 97 47,1%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    206
canım ben ilk çocuğumda kullanmıştım hemen de bırakmak istememiştim uçlarım falan yara olduğu için. daha sonra bıraktım. bence stres yapma bunun için. biraz düzenin oturunca ucu da bıraktırırsın

kizlar 38+1 olduk biz hareketleri cok azaldi tabi yeri iyice daraldi ama endiselenmemek elde degil nasil bunun takibini saglicam kac saatte bir hareket etmesi lazim

Hadi bakalım inşallah sağlıkla gelir bu sefer. Suyun geldiyse 12-24 saat arasında doğum olması gerekiyor

Kuzum gözün aydın aricam seni yarin

İnşallah canım Rabbim kolaylık versin bir avazda bebeğini kucağına al inşallah güzel haberlerini bekliyorum

Kızlar
Benim sağ ayağım şişti bugün ya neden olabilir acaba . Sizin ayaklarınız ne durumda
Valla benimkiler somun ekmek gibi yaaa çok fazla şiş ama yapacak bişey yok bol su da içiyorum doktorum memlekette bayramdan dolayı giderken çok ayağa kalkma yorma kendini dediği için çok yürümüyorum ama hareketsiz de değilim son 2 gün Allah'ın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…