2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kizlar merhabalar bn 36+5 teyim riskli gebelik bölümüne glip gidirum bugun bebek çok önde dedi 3500 kilosu direk sezeryan dediler Perşembe günü de gün verckler suyuda fazlaymış gebelik sekeri vsr aranızda böyle olup normal doğum yapan vsrmi yada başka sknti ile karşılaşan vsrmi cok korktum doğum sonrası bebeği etkiler diyince

Benim bebeğim de kilolu bana da şeker var mı diye sordular yok dedim.benim ilk gebelik sezaryen olduğu için normal doğum yapmiycam zaten.korkmayin bazı bebekler tombiş oluyor

Her ultrasyon yarım kiloya kadar yanlış gösterebilir bende 36 haftalık gittim 3700 dedi bir hafta sonra gittim 3400 dedi fark ediyor o yüzden canını sıkma bebek nasıl gelmek isterse öyle gelecek kiloluysa normal doğum yapmazlar hem senin açından hem bebek açısından iyi değil canim

Her ultrasyon yarım kiloya kadar yanlış gösterebilir bende 36 haftalık gittim 3700 dedi bir hafta sonra gittim 3400 dedi fark ediyor o yüzden canını sıkma bebek nasıl gelmek isterse öyle gelecek kiloluysa normal doğum yapmazlar hem senin açından hem bebek açısından iyi değil canim

Benim bebeğim de kilolu bana da şeker var mı diye sordular yok dedim.benim ilk gebelik sezaryen olduğu için normal doğum yapmiycam zaten.korkmayin bazı bebekler tombiş oluyor

Çok teşekkür ederim kızlar bnim korkum bebeğe zarari olurmu inşallah dediğiniz gibi olur

Çok teşekkür ederim kızlar bnim korkum bebeğe zarari olurmu inşallah dediğiniz gibi olur
Eğer kiloluysa bebek 4 kilodan fazlaysa normal doğumda zararı olabilir riske atmiyorlar canım sezaryan daha iyi oluyor bakalım benimde sancılarım var bebek dedikleri gibi kiloliysa sezeryanla yapılır ama en son acile gittiğimde doktor dedi normal dogurursun 3600 3700 le hayırlısı artt

Perşembe günü netleşecek dedi bklm

Sağlıcakla gelsin minik

Sağlıkla kuzunu kucagina alırsın inşallah

Rabbim bir avazda kurtarsin canım

Yani hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin

Eniyisi kayısı hoşafıı başkada uğraşmağa gerek yok ama ameliyattan çikar cıkmaz acaba hemen içebiliyomuyuz gözünaydın kuzumm hayırlısıyla gelsinnn

Merhaba canım, 37+5 iz bizde benim de bebeğim iri geçen hafta 3600dü kilosu şekerim de yok, bazı bebekler genetik iri oluyor ve her ultrason cihazının yanılma payı da oluyor. Kendini normal doğum ile sınırlandırma benim de gönlümden geçen oydu ama normal olmayacak sezaryen doğum olacak gibi, önemli olan sizin sağlığınız stres hiç yapma kendine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…