2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlar
Bugün kontrolüm vardı ordan dönüyorum şuan.
Nstm güzel çıktı. Ama muayanede bebekte çok az bir miktarda böbrek genişlemesi var çişini yaptığında geçebilir dedi ama doğduğunda çocuk doktoruna götür dedi. Birden kordon yaşlanması mı ne tam anlamadım o var dedi neden oluyor dedim kan akışından dolayı dedi. Dedim şuan çok korktum korkulcak birşey olsa bu kadar sakin konuşmayız merak etme dedi. Cuma günü beni tekrar çağırıyor ya çok korkuyorum kızlar.
Bebeğin 2 hafta önce 2.600 gramdı şimdi 3.200 gram olmuş.

Merhaba canım, 37+5 iz bizde benim de bebeğim iri geçen hafta 3600dü kilosu şekerim de yok, bazı bebekler genetik iri oluyor ve her ultrason cihazının yanılma payı da oluyor. Kendini normal doğum ile sınırlandırma benim de gönlümden geçen oydu ama normal olmayacak sezaryen doğum olacak gibi, önemli olan sizin sağlığınız🥰 stres hiç yapma kendine ☺️
Çok teşekkür ederim cnm korkum şekerin bebeğe Bir zararı olurmu diye 🥲 inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alalim inşallah 🤲🤲🤲

Kızlar
Bugün kontrolüm vardı ordan dönüyorum şuan.
Nstm güzel çıktı. Ama muayanede bebekte çok az bir miktarda böbrek genişlemesi var çişini yaptığında geçebilir dedi ama doğduğunda çocuk doktoruna götür dedi. Birden kordon yaşlanması mı ne tam anlamadım o var dedi neden oluyor dedim kan akışından dolayı dedi. Dedim şuan çok korktum korkulcak birşey olsa bu kadar sakin konuşmayız merak etme dedi. Cuma günü beni tekrar çağırıyor ya çok korkuyorum kızlar.
Bebeğin 2 hafta önce 2.600 gramdı şimdi 3.200 gram olmuş.
Kuzum bir sey olmaz doktor korkulacak bir sey yok dediyse. Kordon yaslanmasinda erken alirlar bebegi de zaten cok da erken sayilmaz artik 3200 olmus masallah🧿 icini ferah tut stres yapma hep iyi dusun bebisin saglikla gelecek insallah💕

Kuzum bir sey olmaz doktor korkulacak bir sey yok dediyse. Kordon yaslanmasinda erken alirlar bebegi de zaten cok da erken sayilmaz artik 3200 olmus masallah🧿 icini ferah tut stres yapma hep iyi dusun bebisin saglikla gelecek insallah💕
Öyle mi diyorsun😓
Zaten yarın tam 38 oluyoruz.
Cuma günü tekrar çağırdı suyunu kontrol edicem dedi.
Kordon yaşlanması deyince beynime birşeyler fırladı çünkü ben corasprin kullanıyordum iki haftadır kestik bugünde bunu duydum.

Öyle mi diyorsun😓
Kordon yaşlanması deyince beynime birşeyler fırladı çünkü ben corasprin kullanıyordum iki haftadır kestik bugünde bunu duydum.
Oo 38 olmus zaten erken sayilmaz ki bir seycik olmaz allahin izniyle icini ferah tut hep iyi dusun iyi olsun🌸

En guzelı 3 aya çalışmakj benimde 3 tane var 1 3 aylık oda ama oglan 52 cm olmuş bugun dr dan geldim bazıları olmayacah gibi🤣
Ay evet erkekler biraz önden gidiyor 😂 ben de panik oldum çocuğumun kısa kollu bişeyi yok diye annemi aradım😂 2 tane 0-1 ay body, 1 tane 0-1 ay tulum, 1 tane de 1-3 ay tulum aldırdım🤣 Haziranda havanın istanbulda 35 derece olacağını hesap edemedim alışveriş yaparken 🙊🙊

• Komik
Reactions: Jou
Ay evet erkekler biraz önden gidiyor 😂 ben de panik oldum çocuğumun kısa kollu bişeyi yok diye annemi aradım😂 2 tane 0-1 ay body, 1 tane 0-1 ay tulum, 1 tane de 1-3 ay tulum aldırdım🤣 Haziranda havanın istanbulda 35 derece olacağını hesap edemedim alışveriş yaparken 🙊🙊
0 1 ay da cok küçük oluyoyaa hep boyuna bakarak almak lazımm ayına göre değill yoksa olmuyo kızımda ayına göre alirdım ama oğlana ayına göre mümkün değeellll bende hesap edemedim havayı 🤣oğlum çiplak yatacak ev yanıyo

0 1 ay da cok küçük oluyoyaa hep boyuna bakarak almak lazımm ayına göre değill yoksa olmuyo kızımda ayına göre alirdım ama oğlana ayına göre mümkün değeellll bende hesap edemedim havayı 🤣oğlum çiplak yatacak ev yanıyo
56 cm diyordu ben de aldırdım 😂 yenidoğanlar 50, 0-1 ler 56 oluyor genelde çoğu markada. Kızlar maks 50 cm civarı doğuyor giydiririm ya diye düşünüyorum🤣 annem de kusar, bez taşar bol bol olsun boşver dedi iyi al dedim 😂 Sen yenidoğanı direkt geç 1 ay ile başla bence doğana kadar daha büyüyecek gibi seninki 🙊

• Komik
Öyle mi diyorsun😓
Benım kızımdada vardı son hafta sadece kilo alımı yavaşlamıştı . Ve aynı şekilde bir böbreğinde genişleme vardı. Doğduğunda idrara çıkarsa sıkıntı yok yok demişti doktor. Allaha şükür bir proplem olmamıştı. Sende içini rahat tut zaten kılosu flan da iyi benım perşenbe günü 3 kg bile deildi bebiş. Yarın nasipse sezeryamım var 38 oluyorum yarına

Acemiiii
Sonunda beklediğimiz yerdesin 😂
Şaka bir yana sağlıcakla acısız bir şekilde doğum yapasın İnşallah🙏
Bebeğin sağlıcakla gelsinn🙏🌸
Hahaha o kadar çok bekledik ki kasılma gelince mutlu oluyorum 😂 çok teşekkür ederim canımm hepimizin inşallahh 😍🌸🌸
Hadi tez zamand la bir avazda kurtulursun inşaallah 🤲
Amin canımm hepimize kolay doğumlar inşallahh 😍🙏🏻🫶🏻
M

Maşaallahh kızzzz haber vermeyi unutma genede ❤️
Bu saat oldu hala muayene bile etmediler ikinci dozu aldım sancılarım var ama siz yine çok merakta kalmayın benim kızın doğum günü 11 haziran olabilirr 😬😬🫶🏻🩷
Duâlarımız seninle Rabbim yar ve yardımcın olsun bi an önce evladını kucağına alırsın inşallah 😍🩷
Ay amin inşallahh her geçen saat ona yaklaşmak çok güzel bir hismiş 😍 darısı sanaa ve günü yaklaşan tüm güzel annişleree 😍❤️🙏🏻
Canım dualarım seninle sağ Salim yavruna kavuşursun inşallah 🙏 ❤️
Amin canımm çok teşekkür ederim 🥹🫶🏻🩷

Aayyyy istee ben buna korkuyorum benim kızımda bensiz uyumazz hatta illa ben uyutcam onu yatakta şimdi bigün beni eve görmese dahada bağlancak iyice düşkun olcak tamda tahmin ettiğim gibi yaşıyorsun şuan oriş ☹️☹️allah yardımcımız olsun cidden
Amin canım olsun sürece alısınca hepsi cok guzel olcak🥰🙏🏼

• Muhteşem
Umarım herkes çok iyidir kızlarrr 😍 yaklaşık 24 saattir ve hali hazırda suni sancı kasılmalarını karşılayan biri olarak şuan beni bel ağrısı rahatsız ediyor sanırım daha çok kuvvetlendirmem gerekirdi belimi, hala vakti olan güzel anneler doğal doğum bekliyorsanız mini tavsiye, pilates topunun üstünden inmeyinn 😂🩷

X