2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kizlar bugün hem sancı hem kasılmalarım oluyor sık değil bide diş ağrısı var çok çok kötüyüm ölüyorum ağrısından ne yapsam geçmiyor öneriniz var mı sanki iğne batiriyorlar o derece kötüyüm

Ayyyy evett yaaa ben kızımı düşünüyorumm benden başkasınin elindne yemek yemezz kocam saçma sapan birşeyler verecek iyicek bozacak midesini
Yaa evet senin daha sıkıntı aklın kalır ama o da babası ya strese girme, onun da canı iyi bakacak merak etme. Rahat olmalısın ki güzelce emzirebilesin, güzel enerjiler veresin bebeğine benimki büyük olduğu için kendi başına bile düzenini bozmaz zaten

Reactions: Jou
Evett kuzumm nasılsa 1 gün kalacak 2 güne durmam daha bu gaz işi onemli tabii ama kayısı hoşafı iyi geliyormuş gitmeden 1 gece yapcam
Senin için iyi kuzum amaann vallahaa bir anonce ameliyattan girip çıkmak istiyorum

Merhaba, ben ekim annesiyim. Öncelikle bütün annişlere hayırlı sağlıklı doğumlar diliyorum Burada mesajlarınızı okurken, sizinkine denk geldim. Tuzlu suyla gargara yapabilirsiniz, ağrının olduğu yerde suyu biraz bekletin hemen tükürmeyin ve tükürdükten sonra da ağzınızı duru suyla temizlemeyinnn. Bir de ağrılı yere buz koyabilirsiniz. Geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum

Benim de karnım çok aşağı indi ya. Bugün 36+3. Bazen şeyimin üstüne acayip bir ağrı giriyor nefes kesiyor dr başı orda dedi
Ay bende de var o batma oluyor vajinada özellikle hareket ederken deliyormuş gibi hissediyorum doktor biraz fazla aşagıda erken dogabilir demisti ama pek aldırıs etmedim. Evet aşagıda olabilir ama erken dogum yapacak kadar degil bence

Aayy gözün aydın canım birimiz daha kavuştu bebişine hayırlı evlat olsun sağlıkli sıhhatli büyüt inşallah bebeğini su gibi geçsin lohusaliginda

Canım ya çok geçmiş olsun karanfil koysan belki rahatlatır şişlik falan var mı apse falan yapmaz inşallah

35+2 de erken dogum olabilir diye korkutan doktora yarın 37. Haftaya sağ salim gelme şoku diyeceğim de bir daha o doktora girmeyeceğim icin söyleyemiyorum yüzüne jsjsjs şükürler olsun bir hafta daha dayansın minik kuzu yüzümü kara cıkarmasın inss

Canım sumakli suyla ağzına iyice çalkala diş etraflarına tükürr
Kaynar suda 1 bardak suda 1 tatlı kaşığı sumak ılımasını bekle ama biraz daha sıcak olsun çalkalayabileceğin kadar sıcak diş etlerini rahatlatır

Selam kızlar nasılsınız ben hala doğurmadım haftaya pzt 41 haftalık olcak doktor yatısını veririm demisdi icim icimi yiyo nolcak bayramın 2 inci gunune denk geliyo bilmiyorm hastanede nöbetçi doktor olur mu nasl olur bayramda kafam allak bullak bu hafta içi dogması icin duâ ediyorm

ayy bebişin inşallah bu hafta içi gelmeye karar verirrr

Canım doğum saati günü belli , sen ne yaparsan yap degismicek yada dusunsen boşa kendini yormuş olacaksın. Gerçekten hiç strese gerek yok, Allah'ın bir bildiği vardır, gününü saatini ona göre koymuştur. Sen tevekkül et, sonun da sonuna gelmişsin zaten. Kavuşmayı düşün sadece

Evett evettt kızımla gene daha çok ilgilencem tabii ama kızım takar illa kalkar gelir bakmaya gelir hep sever okşart insaallahh bakalımm kardeş ne olduğunu anliyor ama eve gelince bi şaşıracak tabi
Şaşırmasınkadar dogal bısey yok bugun eve geldik mesela biz kızlar kardeşlerini bi cok sevdi bazen de bu nerden gelmiş gitain falan dediler ama benım üzerime cok dustuler suan uyuyana kadar onlar cok yoruldum bazen bebişte onlar tam huysuzluk yaparken uyanıyor emmek istiyor 2 ayagımız bir pabuca sıgdı bugun resmen

Aayyyy istee ben buna korkuyorum benim kızımda bensiz uyumazz hatta illa ben uyutcam onu yatakta şimdi bigün beni eve görmese dahada bağlancak iyice düşkun olcak tamda tahmin ettiğim gibi yaşıyorsun şuan oriş allah yardımcımız olsun cidden

ayy bebişin inşallah bu hafta içi gelmeye karar verirrr
İnşallah Rabbime bıraktım
Öyle tabide işte insan düşünmeden edemiyo Rabbim yar ve yardımcımız olsun duâ edin bana güzel anneler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…