2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Teşekkür ederim yapmadığım şey kalmadı hayatımda dis ağrısı çekmedim hiç kvdem doğum lekesi dişine vurmuş diyor yani hani siyah lekeler olurya insanın vucudunda senin dişine vurmuş diyor çünkü hiç curugum yok doğuma en fazla 2 hafta kaldı bakalım geçer inşallah rabbim bir avazda kurtarsin sizide

Yapıyorum bugün biraz rahatlasa yarın yine aynı denemediğim şey kalmadı sancılarım da var ama sık değil doğum yapsam ilk işim dış doktoruna gitmek olacak

Reactions: Jou
Ah yaa annelik işte hiç kendimizi düşünemiyoruz.. arkada bi evlat bırakıyosan daha zor geliyor Allah ayırmasın hiçbirimizi. 1 güncük gidicez gelicez sağ salim inşallah güzel anları düşün, onlara odaklan

Reactions: Jou
Mevsimlisan Jou kızlarrr hastanedeyimm güldüğüme bakmayın 2dkda bir kasılma geliyor ama dayanılmayacak gibi değil o yüzden odaya geçtim eğer kasılmalar artmazsa sabah bir doz daha alacağım. Burada suni sancı hapla oluyormuş demiştim ya vajinal tabletmiş, 3 gibi verdiler ama doğal gelen sancıya göre daha yavaş ilerler dedi, bakalım dayanamıyorum diyene kadar takılacağım odada açılmaya daha bakmadılar ilk geldiğimde 1cmdi. Bence sabah olur, öğlen hatta yarın akşamı bile bulabilir kızımla kavuşmam ama olsun ne kadar uzun sürse de bu kasılmaları çok bekledim şikayet etmiyorum zaten kasılma geçince (1dk sürüyor) her şey gayet normal

Acemiiii
Sonunda beklediğimiz yerdesin
Şaka bir yana sağlıcakla acısız bir şekilde doğum yapasın İnşallah
Bebeğin sağlıcakla gelsinn

Hadi tez zamand la bir avazda kurtulursun inşaallah

Canım dualarım seninle sağ Salim yavruna kavuşursun inşallah

M
Maşaallahh kızzzz haber vermeyi unutma genede

Hayır sezeryan olduğu için takamam henüz.daha öncekilerde de hiç korse takmadım bunda dikişlerim iyileşince takacağım ama.kanamaya etkisi oluyor muymuş korsenin?
Ben doğumdan çıkar çıkmaz doktorum ameliyat bölgesine 5 kiloluk kum torbası bıraktı.butun kan orda gitti eve geldikten bı kaç gün sonra sadece lekelenmeler kaldı.bende korse takmadım zaten takmak çok zor ağrı yapar ama annem tülbent tarzı hafif sikmayacak bişey takabilirsin diyordu.

Kizlar dünden beri sancı ve kasılmalarım var siklasmadi daha şimdi de lavaboda sümüksü koyu sarı renkte bir parça geldi nişan diye düşünüyorum illa kırmızı olacak diye bişey var mi

Duâlarımız seninle Rabbim yar ve yardımcın olsun bi an önce evladını kucağına alırsın inşallah

Arkadaslar doktorum gun vermedi erzuruma git gel randevu al gunde belli olurmu diye sordum evet dedi randevu da en yakin bu ayin 25i galiba o zamanda 38 haftalik oluyor galiba randevu acildimi bilgi gelecek bana sizce beklemelimiyim kuzenim gidersin 38 haftalik doguma alirlar seni direk randevusuz git falan diyo ben bekleme taraftariyim da bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…