2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Evet malesef bu durumdan dolayı geçen hafta randevu alamadığım için 2 3 saat sıra bekledim saçma salak bişey yapmışlar biz hamileyiz her hafta kontrolümüz var doktora sordum ama yapcak bisey yok dedi allahtan son zamana denk geldi yoksa kafayı yerdimm yarına randevum var bidahada alamam artk doğuma giderim heralde

Evet malesef bu durumdan dolayı geçen hafta randevu alamadığım için 2 3 saat sıra bekledim saçma bişey yapmışlar biz hamileyiz her hafta kontrolümüz var doktora sordum ama yapcak bisey yok dedi allahtan son zamana denk geldi yoksa kafayı yerdimm yarına randevum var bidahadq alamam artk doğuma giderim heralde

Bende saglık bakanlıgına sikayette bulundum. Bir de ayakta hasta almıyorlar artistlere bak. O zaman ver ultrason cihazını evde kendim bakayım

Kızlar bizim bugün kontörlümüz vardı 36+5 deyiz doktor neredeyse ölçümlerini 35+5 gibi ölçtü kilosu 2670 dedi geçen haftada aynı kiloydu 200-300 gr oynar dedi amino sıvısına 80 ml dedi olumsuz konuşmadı ama içime kurt düştü morelim bozuldu sağlıkla bi doğursam rahatlıcametimi sütümü hergün tüketiyorum corasprini bıraktım dikkat ediyorum şekerim açlık 100 çıkmış ondan olur mu benim bildiğim şekeri olursa bebişler tombul oluyor benim ki niye zayıf Allahım çıkamıyorum işin içinden

Canım zayıf degil ki normal bence kilosu artık bundan sonra alçak zaten bence sıkıntı etme şeker içinde karbonhidrat ve şeker kullanımını kes derim ve dediğin gibi şeker fazla su ya da fazla kiloya sebep oluyor ayrıca ulstrason da zaten net değil ki bunu Dr lar da söylüyor hepsin de de yanılma payı oluyor herşey yolunda dediyse dr kendini üzme derim günde 3 öğün ara öğünlerde süt yoğurt kefir tüketmeni tavsiye ederim kilo biraz da yapısal oluyor takılma ona

Kilosu gayet iyii hic bozma moralini 35 haftalıkta benimde 2731 di aynı şey haftaya 3kg u geçer

Gercek sancı gelse ona da inanmayacak duruma geldik ben herhalde yolda dogururum o şekilde inanmam

Ben dün gittim acile ya 3400 ölçtü doktor 1 hafta önce 3700 olcmustu doktorum korkmuştum ama acildeki oynama yapabiliyor diyor 3600 le dogurursun sen dedi 37+3 deyim 1 hafta önden gidiyormus

35 haftalıkken 2539du bebegimin kilosu. Önemli olan kilosu değil doğduğu hafta kuzum. Ben tam 36 yım bugün doktor öyle bi konustu ki erken doguracaksın diye dua ediyorum. En az 1 hafta daha dayansın da 37 olsun diye.

Ben dün gittim acile ya 3400 ölçtü doktor 1 hafta önce 3700 olcmustu doktorum korkmuştum ama acildeki oynama yapabiliyor diyor 3600 le dogurursun sen dedi 37+3 deyim 1 hafta önden gidiyormus
Maşallah bu sene bebisler hep önden gidiyor herhalde çoğumuzun ki öyle bana da 1 hafta önden gidiyor diyor hep gittiğimde 37+5 iz bizde Çarşamba kontrol var bakalım ne diyecek merak ediyorum heyecanlanıyorum sancı falan çıkacak mı onu çok merak ediyorum

Kolay gelsin dr kontrolde ne diyor yani kac hafta olursa alalim gibisinden bir sey dedi mi? Ben de 39arti 4 oldum yarin kontrole gidecegim bakalim ne diycek

Amin İnşallah
Yok yok kalmadı çıkarmıştıbir daha dolamadıysa

Zevksizler zevksizzz nasil oldun daha iyi misin
Bugünki konuğumuz baş ağrısı ve boğazda gıcık.. gıcığa bağlı öksürük.. her şey birleşince iyiyim diyemiyorum ya hepsini geçtim yemek yemek istemiyorum artık ne yesem midem bulanıyor yanıyor. Bakalım ne diyecekler sen nasılsınn annişin geldi mii

Kolay gelsin dr kontrolde ne diyor yani kac hafta olursa alalim gibisinden bir sey dedi mi? Ben de 39arti 4 oldum yarin kontrole gidecegim bakalim ne diycek
Sağol canım doktor hiçbir şey demiyor valla. Hastanedekiler sadece dedi ki tahmini tarihi 10 gün geçene kadar kendi doktorunla devam. 10. Günde hala doğmazsa buraya geliyorsun. 4. Gündeyim ama bittim inşallah rahim ağzın yumuşamış kısalmış doğuma hazırlanmıştır valla bi umutla gidip daha zaman var denmesi çok sinir bozucu son haftalarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…