2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Maşallah bu sene bebisler hep önden gidiyor herhalde çoğumuzun ki öyle 🥰 bana da 1 hafta önden gidiyor diyor hep gittiğimde 37+5 iz bizde Çarşamba kontrol var bakalım ne diyecek merak ediyorum heyecanlanıyorum sancı falan çıkacak mı onu çok merak ediyorum 😅
Hadi hayırlısı takipteyiz birbirimizi yakınız birbirimize 😁

Kızlar bugün kontrolden geldimm

36+5 haftalık 51 cm 3500 kilo ben hic taşıyamıyorum oglanı çok fenayım yaa 10gune daha beklicem ve ben artık taşıyan sandalyelerle giderim doğuma 😀😀😀😀
Maşallah senın ki tospik nir bebiş olacak heralde hou. Aynıyız biz bir gğn var aramızda senın sezeryan deilmiydii

• Muhteşem
Reactions: Jou
Bugünki konuğumuz baş ağrısı ve boğazda gıcık.. gıcığa bağlı öksürük.. her şey birleşince iyiyim diyemiyorum ya hepsini geçtim yemek yemek istemiyorum artık ne yesem midem bulanıyor yanıyor. Bakalım ne diyecekler 🥺 sen nasılsınn annişin geldi mii 😍
Yaaa dobarlan birakma kendini🥵 annisim yarin geliyo allahin izniyle🥹 tum gece uyumadim kasilmalar baya belirgindi… sabah da nobetci doktora gittik 2-3 cm acikligim oldugunu soyledi agrilar artarsa hastaneye git dedi ama artmadi eve geldim uyudum😣 siz gittiniz mi hastaneyee??

Evet 🥰 yani hamile yastığı almadım ama yola 3 yastıkla devam ediyorum 🤣amin amin inşallah 🤍normal mi bekliyorsun sende
İlk gebeliğim ve normal istiyorum. İnşallah normal yapabilirm. Doktorum normal doğum için bol yürüyüş, hurma ve adaçayı tavsiye etti. Daha çatı muayenesi olmadım. Sonuna kadar bekleyecem.

X