2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlar kafa kafaya verip bir karar aldık, bugün normalde (kontrollerim 2 günde bire düştüğü için) nst günü. Kendi doktorum bugün kapalı, yine başka doktora gitmem lazım. Ben de düşündüm ki kliniğe gidene kadar doğum yapacağım hastaneye gidip (almanyada kendi doktorumuz değil hastanede denk gelen ebe doğurtuyor) orada kontrol olayım, bir de ben artık çok zorlanıyorum, dayanamıyorum, eğer bir gelişme yoksa 6 gün daha beklemeyelim, başlatalım doğumu diyeceğim sonuçta suni sancıysa kaderimiz ha bugüüün ha pazar.. hem bebiş de kilo alıyor zorlaşacak doğum iyice bana her açıdan çok mantıklı geldi öğleden sonra gideceğiz şans dileyinnn dua edinnn hüüğğğ

Yaaa aynıyız hamilelik yastığı aldım ama hiç rahat edemedim. Bacak arama sadece yastık koyuyorum. Sizin adınıza çok sevindim. İnşallah sonuna kadar problem yaşamadan devam eder. Minnoş bebeklerimize zamanında, sağlıkla, kolaylıkla kavuşuruz

Mide yanmasına susam yemek iyi geliyor başta inanmamıştım koca karı lafı dedim bir iki defa denedim gerçekten de etkili oldu bilmi denemek ister misin

Gece benim de sancım tuttu regl olmuşum gibiydi aynı normalde hafif olurdu bu sefer çok şiddetli oldu çok korktum açıkçası tuvalete gittim geldim geri yattım hemen de geçmedi sonra uyumuş kalmışım geçivermiş

Ay ne güzel yaaa maşallah öyle olur muhtemelen oğluş da yakında sürpriiiiz diye gelecek inşallahh, biz şimdi sabırsızlıkla bekliyoruz ya oyun oynuyorlar bizimle
Biraz önce evi komple süpürdüm sildim toz aldım kasığım çok ağrıyo şuan yorgunluktanmı oluyo yoksa rahatsız oluyoda sancımı gelcek evi tam temizliyorum hehh simdi olsun diyorum ev bidaha pisleniyo daha gelmiyo oğluş

Bu be cesaret yiğidim seni tanımak isterim

Kızlar bugün kontrolden geldimm

36+5 haftalık 51 cm 3500 kilo ben hic taşıyamıyorum oglanı çok fenayım yaa 10gune daha beklicem ve ben artık taşıyan sandalyelerle giderim doğuma
Jou maşallah ya ne yiyon kızım sen 3500 nedir neyse ki normal doğum değil 4 kg nası cıkaracaktın

Kızlar yeni bir uygulama çıkmış sadece bana özell değildir diye düsünüyorum ben devlet hastanesinde muayene oldum arastırma hastanesinden randevu alamıyorum neymis aynı branştan randevu olmusum diye. 15 gün sonrasına randevı veriyor manyak mı bunlar delirmişşşş

Jou maşallah ya ne yiyon kızım sen 3500 nedir neyse ki normal doğum değil 4 kg nası cıkaracaktın
Sorma çıkaramazdım herhalde kız nebilelyim aynı şeyler şu sıra ıspanak falan cok yedim sebze falan sanırım o kurubaklagil yeşilmercimek yoğurtlayıp yiyodum bu sıcaklarda salcalı yemek yiyemiyorum artık yoğurt ve süt çok tüketiyorum peynir yumurta

Evet yani hamile yastığı almadım ama yola 3 yastıkla devam ediyorum amin amin inşallah normal mi bekliyorsun sende

Kızlar bugün kontrolden geldimm

36+5 haftalık 51 cm 3500 kilo ben hic taşıyamıyorum oglanı çok fenayım yaa 10gune daha beklicem ve ben artık taşıyan sandalyelerle giderim doğuma
Ohh Maşallah Maşallah seninki gümbür gümbür geliyor jouuu benim ki ne kadar oldu aceba en son 3 hafta önce gittiğimde 2800 demişti şuan 3400 falan olmuştur herhalde doğuma da tahmini daha 2 hafta var desek nasıl olur bilmiyorum

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…