Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Olur tabi kız niye olmasınn

Birya aşermk mi bnde yaşadım 1 2 ay önce aynı olayı ama tabikide içmedim hem sigara da kullanıyordum onuda bıraktım alkolsüz bira hiç bilmiyorum nasıldır bana kalırsa içme derim çok az bir zamn kaldı biraz sabır sonra bol içersin en alkollüsunden

Kuzum bir hastaneye gitsen ya riske atmak yerine

Çok güzel olmuş canım eline sağlıkk ben de kendim yapmak istiyorum cesaret edemedim. Kaç tl ye geldi tanesi hesapladın mı ? Veya tamamı ne kadar tuttu

Ben normalde destekli 85b takıyorum ama bu aralar sıkıyor beni. Onlara sordum 90b al dediler cidden tam oldu çok rahat
Ben de normalde 90-95 im. Dün e bebekte reel olarak seçemedim hugün internetten 100 olarak sipariş verdim bakalım nasıl gelecek. Bir de şu gümüş kapaklarda e bebek sitesinde baby mom gördüm daha uygundu acaba iyi midir

Civciv deyince gozumde cok guzel canlandı sarılar
Ay dur kız hıc sevmıyprum sarıyı oğlanlanın okul forması sarıydı tısorttu allahın günü lekelı gelıyordu Allah'tan orta okula gectı ablasının yanına yoksa cekılmıypr sarı

Ya bu çatı muayenesiyle alakalı benim aklımı kurcalayan bir konu var. Ben ilk bebek sahibi olmaya karar verdiğimde ürolojiye gidip her şey yolunda mı diye muayene olmuştum daha denemeye başlamamıştık bile. Erkek bir doktora gittim doktor bana çatı muayenesi yaptı ben o zaman tabi bunu doğal sanıyorum ama su anda bile çatı muayenesi için erken şimdi anlıyorum bunu. Hep ben ne yaşadım diye düşünüyorum açıkçası. O zaman da çatın dar sen normal doğuramazsın demişti.

Çok güzel olmuş canım eline sağlıkk ben de kendim yapmak istiyorum cesaret edemedim. Kaç tl ye geldi tanesi hesapladın mı ? Veya tamamı ne kadar tuttu
Etiket 90 TL
Kolanya 150 TL
Şişeler 125 TL
25 adet toplam 365 TL'ye gelmiş canım internet fiyatlarından çok uyguna geldiğini düşünüyorum

Ay
Ay saçmalamış. Bende hamilelikten once muayene oldum ama çatı muayenesi deildi vajina florası enfeksiyon mantar bakteri var mı. Smeer testi falan için örnek alımı öyle seyler yapıldı.

Aaa ne alaka ya hamile değilken neden elle muayene yaptı ki bu zamana kadar kaç kere gitmişimdir hiç elle bakılmadı smear yapılırken de el sürülmüyo zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…