Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Selam canım nasılsınız
Selamlaar. İyi olmaya çalışıyorum çok kötü durumda değilim ama bebeğim orda ben evde biraz zor geliyor tabi. Dün biraz yok yere ağladım içimden geliyor durduramadım yani sebesiz. Süt için bir sürü takviye bulduk ikisini deniyorum biri bestlak damla biride maya gibi bişeydi. İkisinden de fayda gördüm. Eşim günde 2 kez süt götürüyor bazen göğsüm sızlıyor galiba acıkıyor. Doktor çok kötü konuşmadı ama kötüyüde bilelim dedi ciğerleri gelişmemiş hiç onun için iğne yapıyorlarmış. İnşallah en kısa zamanda gelişir. Onun dışında bir sorunu yok kızımın inşallah sağ salim kavuşcaz. Sezeryan oldum ben bebeğim küçük olduğu için eve çıktığım gün dikişlerim atmış fark etmedik tekrar hastaneye gittim bantladılar. Yarın görüş günümüz var doktor inşallah iyi şeyler söyler moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum inşallah sağ salim kucağıma alıp eve gelirim. Bir yandan iyi bakmaya çalışıyorum bebekle gelsem o çok küçük ben sancılı bakması zor olucaktı ve hiç bir şeyi hazır değildi şimdi ben biraz toparlanırım odasını eşyalarını hazırlarım herşeyi hazır olur kızımın öyle gelir en iyi düşünebilidiğim tek bu. Dua larınızı bekliyorum inşallah hepiniz bi avazda acısız sancısız kurtulursunuz yavrularınızı kucağınıza alırsınız

İçine ne koydunuz bizde şişe etiketi yaptık ama gül suyu şeffaf oldu kolanya bulamadık

F filiiz cnm nasıl oldun durumun nedır aklım sende bebişte
Çok şükür iyiyim ben dikişlerim açılmıştı cuma günü tekrar bantladılar kızımı gördüm çıkmadan pazartesi bi daha görücez inşallah süt sağıp gönderiyorum eşim günde 2 kez götürüyor. Bebiş için bilgi vermiyorlar doktorla görüşünce anca o söylüyor. Kötüyüde bilelelim ama iyi düşünelim dedi. Ciğer geliştirici iğne yapmışlar 2 defa cuma günü en son onu söylediler bakalım inşallah yarın güzel haberleri alırız. Ben burda kızım orda biraz zor geliyor ama inşallah kavuşuruz.

İçine ne koydunuz bizde şişe etiketi yaptık ama gül suyu şeffaf oldu kolanya bulamadık
Kiraz çiçeği Kolanyası aldım canım Eyüp Sabri'nin trendyolda var 1lt 150 TL'ye geldi kuponla beraber 25 tane şişeye tam yetti

Göğüs pedini dün e bebekten aldım ben de ama markasını hatırlamıyorum birazdan bakıcam :) musteladan sipariş verdim 3 lü yeni doğan seti varmış onu sipariş ettim şimdi. Sütyenlere bi bakayım bana biraz büyük beden lazım hepsi uymuyor o yüzden

Ahahah merdüven inip çıkmaya basla ozaman bu 3 haftalık sancı aksiyonumda en cok dikkatimi ceken şey merdiven cıkma olayının doguma yaklaştıran bir etkisi oldugu
ben de 36dan sonra bebiş gelmezse merdiven iner çıkarım diye düşünüyorum 18. haftadan beri gelmesin diye yatıyorum, şimdi de acaba gelmeyecek mi diye korkmaya başladım jfjfjkdd daha 33teyiz gerçi erken ama

ben de 36dan sonra bebiş gelmezse merdiven iner çıkarım diye düşünüyorum 18. haftadan beri gelmesin diye yatıyorum, şimdi de acaba gelmeyecek mi diye korkmaya başladım jfjfjkdd daha 33teyiz gerçi erken ama
Bence merdiven cok etkili. Biz onu baya hissettik bizim evde merdivenli benim günde 1 kez inip cıkma hakkım var . Zaten merdiven inip cıkınca taş gibi oluyorum hep. Genelde gaş oluyo hareketle ama merdivende hep

Kızlar hamilelikte hic alkol aldiniz mi? Internette arastirinca 1 kadeh kirmizi sarap ve alkolsuz biranin hicbir zarari olmayacagi yaziyordu. Bugun hava cok sicak ve biranda canim bira istedi esim de alkolsuz icebiliyorsan alayim dedi merak ettim. Icmeye cesaret edemem ama sanirim

Alkolsüz olduğu için içebilirsin ama abartma tabi

Ben normalde destekli 85b takıyorum ama bu aralar sıkıyor beni. Onlara sordum 90b al dediler cidden tam oldu çok rahat

Eşimden sanırım bize de soğuk algınlığı bulaştı oğlumdaki 39 derece ateşi düşüremeyince doktora götürdük sabahtan beri bir şey yemeyip susuz kalıp üzerine bir de 13 kilo bebe kucaklayınca benim rahim parti vermeye başladı aşağıda Progestan fitil koydum bir tane sancıların geçmesini bekliyorum bu sefer alt karından değil direkt belden belden giriyor sancı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…