Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
İşe yararsa benden çok ciddi hayır duaları falan ne kadar dua varsa alırsın bacım haberin olsun nasıl kullanılıyor onu da tarif eder misin lütfen

İşe yararsa benden çok ciddi hayır duaları falan ne kadar dua varsa alırsın bacım haberin olsun nasıl kullanılıyor onu da tarif eder misin lütfen
Ben o lanet his başlayınca iki diz kapağıma da sıkıyorum sprey formunda zaten su gibi iyice ovalıyorum beş dakikaya geçiyor yapış yapış bi his bırakıyor ama değer

Ben o lanet his başlayınca iki diz kapağıma da sıkıyorum sprey formunda zaten su gibi iyice ovalıyorum beş dakikaya geçiyor yapış yapış bi his bırakıyor ama değer
Kız bu sendrom insanı delirtir. Benim hamilelikten önce de vardı bu kadar sık olmuyordu tabi ama huzursuz bacağa karşı üzerimde bi bıkmışlık var şimdi ayakta alçı da var ya bir iki defa oldu alçılı bacağa, felaket bişey. En yakın zamanda alıp denicem yapışkan olması da umurumda değil isterse rengimi de mor yapsın

Gunaydın hanımlar göbek deliğininiz içerideki yoksa dısarı doğru çıktımı benım dısa doğru pört ledı resmen

Kızlar çarpıntılar başladı mı sizin de. Özellikle geceleri nefes almak yatmak şimdiden zor olmaya başladı çok hızlı hareket edince de gün içinde nefes nefese kalıyorum

O kadar haklısın ki başına gelmeyene de sorunun büyüklüğü anlatılmıyor ayağını oynatınca geçmiyor mu o his tamam işte diyorlar ölür müsün öldürür müsün

Ben bundan kullanmıştım ama bir noktadan sonra kırılma riskini göze almak gerek. Nitekim benimkiler de kırıldı sonra pp biberona geçtim bir daha ona o kadar para vermem deyip. Bu sefer hiç biberon almayı düşünmüyorum ama alsaydım yine bundan alırdım çünkü cam olmayanların içinde bence koku oluşumu oluyor özellikle mama kokusu siniyor hiç hoşuma gitmedi pp olanlar.

İşte bende kokudan çok rahatsız olan biriyim o yüzden cam almam istedim

İşte bende kokudan çok rahatsız olan biriyim o yüzden cam almam istedim
Anne sütü sağıp verilecekse çok kokmuyor da mamada bariz bi koku siniyor ne yaparsan yap kaynat vs çare olmuyor. Bir de hangi biberonu kullanırsan kullan mutlaka meme reddine sebep oluyor avent ters çevirsen vs damlatmıyor çekmeden gelmiyor süt evet ama nihayetinde memeden daha kolay geldiği için çocuk alışıyor. İnşallah herkes boşuna para vermiş olur biberona kullanmaya gerek kalmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…