Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Sağol canım içimi rahatlattın❤
Çok şulur yaşamadık dıkkat ettıkten sonra hıc bır sey olmadı cnm yeterkı altını temız tut hasta olmaması için biraz daha dıkkat edıyorsun hastalandık ama hıc engeksıyona donmedık çok şukur halada genıslememız devam ama gayet ıyıyız erken yürüdük erken emekledık sana şunu dıyım bebegını sofraya oturunca yanına al ne yedıgını görsün şuan ben evde ne yersem oda onu yıyor hıc ayrım yapmıyor o yönü çok güzel oluyor

Kızlar kızlar kııızzzlarr bakın ben boncuğuma ne diktim 💕 300 küsur liralara görünce ty ve hb de gidip kumaş aldım 150 tl ye daha bir kundak ve ağız mendilleri bile çıkar kumaştan
IMG20240715210151.jpg

Ya benim kv oğluna öğretmiş bi laf. Bebeğin yediği helal giydiği haramdır diye. Ne alsam kocamın gözüne batıyor ve ben hiç pahalı marka şeyler almıyorum lcw den falan alıyorum. Kendisi bayramda yanlarına gittiğimizde görümcemin 15 senelik bebek kıyafetlerini verdi bana. Sesimi çıkartmadım ama cidden fena patlayasım var çok öfkeleniyorum artık
Biraz daha sakla görümcem evlenince onun çocuğuna hediye eder giydirirsiniz deseydin keşke. Eşine de söyle annen çok cahil sen öyle değilsin biliyorum ama bazen ondan etkilendiğini düşünüyorum şok oluyorum bu zamanda böyle saçma düşünceler sana yakışmıyor çünkü sustur anneni artık de

Benim annem vefat etti yok kv de uzakta geleyim dio sürekli ama cok uzun zaman var o kadar süre rahat edemem. Babamın yanında yasıyoruz zaten. Bugun de eşime biz baska evde kalırız gelelim falan diodu telefonda da esimde yok gerek yok falan dedi hatta. Bi çaresini buluruz bakalım.
Bende bi arada kalmak istemiyordum açıkçası pek anlaştığım da söylenemez ama mecbur kaldım birazcık ne yapayım normalde şehir dışında yaşıyorlar benim annem de biraz rahatsız bana gelip gidemiyor ben orda sürekli kalamıyorum olmuyor ne kadar olsa da insan gene kendi evini arıyor. Ne yapalım kuzum biraz daha sabret dikkat et kendine

Biraz daha sakla görümcem evlenince onun çocuğuna hediye eder giydirirsiniz deseydin keşke. Eşine de söyle annen çok cahil sen öyle değilsin biliyorum ama bazen ondan etkilendiğini düşünüyorum şok oluyorum bu zamanda böyle saçma düşünceler sana yakışmıyor çünkü sustur anneni artık de
Bu arada dedim aslında keşke bunları kızına verseydin bunca zaman saklamışsın biraz daha sakla diye 🤣

Ah o ne fenadır yüzüne güler bebek gibi davranır arkanı dönme sakın ince ince işler insanı. Hiçbir şeye karışmıyomuş gibi görünüp altını oyar.
kendi silahı ile vuracaksın. Kv yüzüne gül iyi ol kocanın yanında olumsuz konuşma ki sana suç bulamasın. Evde Ben üzülüyorum bebek üzülüyor sancım var yatacağım vs yap moralsiz ol bilerek.
Bize bu planları yaptıranlar utansın 😂

Bende bi arada kalmak istemiyordum açıkçası pek anlaştığım da söylenemez ama mecbur kaldım birazcık ne yapayım normalde şehir dışında yaşıyorlar benim annem de biraz rahatsız bana gelip gidemiyor ben orda sürekli kalamıyorum olmuyor ne kadar olsa da insan gene kendi evini arıyor. Ne yapalım kuzum biraz daha sabret dikkat et kendine
Evet artık kul sıkısmadan hızır yetişmez derler. Bizim bebişler içerde dursun da aman ev pis kalsın yemekte hallolur

Ay kızlar ben kaç gundur cok kötüyüm su içsem midem bulanıyor ben yanma beklerken resmen bulantılarım geri geldi basım dönüyo gibi midem bi tuhaf oluyor agzımda bi demir tadı nedir anlamadım. Var mı boyle olan

Kızlar bugün felaket derecede mide yanmam var öyle böyle degil cok fena. Soguk sut maden suyu limonlu su hicbiri care olmadi. Istifra edince de bogazim tahris oldu

X