Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Bugün devamlı karnım toplanıp sertleşip duruyor sizde durumlar ne kızlar

Selam minnoşlar hafta sonu yoktum kaynanaların maşallahı var yine gerim gerim germişler hamile kadınları. Bizimki de hala aynı sus pus devam ediyoruz muhteşem bir hayat görümce yok kaynana yok. Bir tek eşim işten çıkartıldı o beni geriyor ne yalan söyleyeyim, bu ay iş bulması gerekiyor artık

Selam minnoşlar hafta sonu yoktum kaynanaların maşallahı var yine gerim gerim germişler hamile kadınları. Bizimki de hala aynı sus pus devam ediyoruz muhteşem bir hayat görümce yok kaynana yok. Bir tek eşim işten çıkartıldı o beni geriyor ne yalan söyleyeyim, bu ay iş bulması gerekiyor artık
Kızlar bazen düşünüyorum diyorum ki annesini sevmiyorum oğlunu nasıl seviyorum 😅 ikisi de birbirine benziyor o doğurmuş nasıl birine beyazken diğerine siyah olabiliyor insan. Çok değer verdik başa çıktılar

Kızlar bazen düşünüyorum diyorum ki annesini sevmiyorum oğlunu nasıl seviyorum 😅 ikisi de birbirine benziyor o doğurmuş nasıl birine beyazken diğerine siyah olabiliyor insan. Çok değer verdik başa çıktılar
Ben de aynı şeyi düşünüyorum biliyor musun bu anadan bu oğul hayret diyorum djdjdhd 😂😂😂

Aman boşver karışmasından iyidir. Biz de işsiziz 3 aydır bana da dua edin 🙏

Kızlar bizim doktor fl yi 6yla çarpıyo ama heryerde 7 ile çarpılır yazıyor. Sizinki nasıl hesaplıyor?

Ben az önce doktorla görüştüm kasılma hissetmeye başladığın an su içmeyi artır su rahmi yumuşatır dedi bir de düzenli magnezyum içmemi istedi kas kaynaklı kasılmayı azaltması için.

Kızlar ya geçen gün bir doktorla konuştum, abimin arkadaşı, bence magnezyum kullanma ben eşime hiç bir hamileliğinde kullandırmadım dedi. Bebeklerde ileride böbrek taşı yaptığı yönünde araştırmalar olduğunu söyledi. Yani kullanmak istemiyorum ama kramplarım çok fena, bilemedim. Siz ne düşünüyorsunuz

Aa manyak kadın moralimizi bozdu boşuna 41 cm oluyo o zaman boyu 6yla çarpıp 36 dedi bize🤨
Harbiden manyak doktor😅 bugün kontrolüm vardı 42 cm civarı dedi doktorum. Senle aramızda 1 gün vardı sanırım Bebişinin boyu gayet uyumlu senin de

Ay nasıl üzüldüm ben dünden beri boyu niye uzamamış diye boşuna kafama takmışım kilosu ne senin bebişin 1740 gr bizimki
Harbiden manyak doktor😅 bugün kontrolüm vardı 42 cm civarı dedi doktorum. Senle aramızda 1 gün vardı sanırım Bebişinin boyu gayet uyumlu senin de

X