Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar bebegim bugun dogru durust hareket.etmedi. dün gece çok hareketliydi her zamankinden çok. Şimdi birkaç saattir hareket hissetmedim. Soda içip bekleyim mi yarım saat daha ? Etmezse doktoruma mı yazayım acile mi gideyim ne yapayım ben
Canım ben 30.haftaya girdiğimden beri hareltleri çok yavaş belirsiz sanırım. Yeri daralıyor diye gitmedim ama önceki haftada çok netti

Kızlar bebegim bugun dogru durust hareket.etmedi. dün gece çok hareketliydi her zamankinden çok. Şimdi birkaç saattir hareket hissetmedim. Soda içip bekleyim mi yarım saat daha ? Etmezse doktoruma mı yazayım acile mi gideyim ne yapayım ben
Hemen tatlı bir şey ve bebeğin yediğinde kıpırdadığı bir şey ye. Ardından yatağa uzan ve soluna yat. İki saat içinde 10 hareket hissetmezsen acile git.

Bu doktorumun bana söylediği şeydi inşallah hemen hareketlenir belki uykusu ağırdır bebişkonun

Hemen tatlı bir şey ve bebeğin yediğinde kıpırdadığı bir şey ye. Ardından yatağa uzan ve soluna yat. İki saat içinde 10 hareket hissetmezsen acile git.

Bu doktorumun bana söylediği şeydi inşallah hemen hareketlenir belki uykusu ağırdır bebişkonun
Tamam hemen yapiyorum kuzum cok sagol

Gncgm28 Gncgm28 senin oğlanda vardı böbrek kanalında genişleme nasıl oldu şimdi?
Böbreklerde var dı cnm hala aynı sadece üç ayda veya altı ayda bır konturol edılıyor çocuk cerrahısıne gıdıyoruz ulturoson lâ bakılıyor sımdılık takıp edılıyor amelıyatlık durum yok çok şükür

Kuzum tatlı ve kahve aşırı hareketlendiriyor benim miniği bide yan yatmak sende dene istersen ama bekle biraz bazen uyuyakalıyorlar onlarda korkma hemen

Kuzum tatlı ve kahve aşırı hareketlendiriyor benim miniği bide yan yatmak sende dene istersen ama bekle biraz bazen uyuyakalıyorlar onlarda korkma hemen
Ay derdi karpuz yemekti heralde daha yeni biraz hareketlendi. sabahtan beri kahvalti yaptim muz yedim ceviz soguk kahve falan bana mısın demedi. Sabah 4 e kadar oturduk cok yoruldum o da yoruldu heralde gelemedi kendine🥰

Ay derdi karpuz yemekti heralde daha yeni biraz hareketlendi. sabahtan beri kahvalti yaptim muz yedim ceviz soguk kahve falan bana mısın demedi. Sabah 4 e kadar oturduk cok yoruldum o da yoruldu heralde gelemedi kendine🥰
Ya kıyamam uyuyordur işte iyi ama annesi merak etme 🥰

Böbrek genişlemesi erkek bebeklerde oluyor canım doğduktan sonra devam ederse 6 ay icinde de geçiyor arkadaşımın bebeği öyle doğdu 6 aylıkken tamamen geçmişti endişe etme . İsim konusunda da isteyen istediğini konuşsun sen bildiğini yap
Kiminde gecmıyor cnm bır yaşına gırıcez ama hala genıslememiz devam

Kızlar size bişey sorucam plates yapıyorum aslında henüz 59 kiloyum ama çok afedersiniz işyerinde alaturka tuvalet var çişimi yaparken o kadar zorlanıyorum ki bu pozisyon benim canımı aşırı acıtıyor var mı böyle olan son ayda yapılan koltuktan destek alınarak yapılan çömelme hareketi var ya onuda 5 kere yapıyorum mesela sonra sancı giriyor arkadaşım yataktan zor kalkıyor ama alaturka da zorlanmıyorum ben diyor sorun bende mi

Kızlar size bişey sorucam plates yapıyorum aslında henüz 59 kiloyum ama çok afedersiniz işyerinde alaturka tuvalet var çişimi yaparken o kadar zorlanıyorum ki bu pozisyon benim canımı aşırı acıtıyor var mı böyle olan son ayda yapılan koltuktan destek alınarak yapılan çömelme hareketi var ya onuda 5 kere yapıyorum mesela sonra sancı giriyor arkadaşım yataktan zor kalkıyor ama alaturka da zorlanmıyorum ben diyor sorun bende mi
Sende sorun yok alaturkada yapmak çok zor bizim için. Bebeği sıkıştırmaya gerek yok mecbur degilsen canın acır tabii ki cok normal

Ben hamileliğimin başından beri alaturka hiç kullanmadım, ki kullanırsam bence bana da sancı girer, sorun sende değil canım

Kuzum tatlı ye biraz, soluna yat bekle, birazcık dürt karnını, ufak da olsa hareket alırsan sıkıntı yok ama hareket hiç alamıyorsan acile git ne olur ne olmaz, için rahat eder hem

Ben karar veremedim yorum yaparsanız sevinirim hangisi olsunn hastane için kapı süsü yapıcam 🙏🏻 İsmimiz Doğa Liya
İki isim yer kaplayacak o yüzden papatyalı olanı kafadan eledim, ilkteki arkaplanda ki ufak kalpler çok tatlı, ikincinin de renklerini çok sevdim, bence arkaplana ilkteki küçük kalpleri koy, ikincinin ponpon yerlerine yakın yerlere üçüncüdeki küçük papatyalardan koy tam ortaya da altlı üstlü olacak şekilde 2 sıra bebeğin ismini koyarsın 😍 ben gurbette olduğum için kapı süsü yapamicam yapmamın mantığı yok, o yüzden hevesim içimde kaldı, sen fikir sorunca da tutamadım kendimi 🤭🥰

Kızlar banada 16 eylüle tarih verdi doktor 39 haftalık olacakmış. Sanki beklemem gibime geliyor o tarihe kadar ama. Bu arada cabuk yoruluyorum artık ya varmı benim gibi olan? evde yapılacak o kadar iş varki dolaplar silinecek ortalık temizlenecek ws bebişin kıyafetlerini yıkadım hallettim kendimede hastane icin pijama siparş ettim geldiğinde yavaş yavaş hastane cantasını hazır edeyim diyorum.

X