Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Canım büyük şehirde kimse yok mu başına gelecek şey muhtemelse onların yanında beklesen doğumu aslında , bide aynı şeyin 3 kere olması ne ilginçmiş demek ki bi sebebi var bebeklerle değil rahimle falan ilgili gene çok şükür canım ileri haftasın 12-13 hafta suyu gelen bile oluyor ya

Ay bende de benzer şikayetler var muayene oldum doktoruma sıkıntı yok dedi geçen ağrıdan korkma dedi ben de 30 haftayım ve hiç bişe hazırlamadım sen yazınca tedirgin oldum şuan valizi falan yapsam mı diye

Ay bende de benzer şikayetler var muayene oldum doktoruma sıkıntı yok dedi geçen ağrıdan korkma dedi ben de 30 haftayım ve hiç bişe hazırlamadım sen yazınca tedirgin oldum şuan valizi falan yapsam mı diye
Dediğim gibi ben de çok umursamadım birkaç gündür devam ediyordu bir şey çıkmayacağına emin olduğum için kimseye de haber vermeden iş çıkışı bi uğradım gece yarısı zor döndük eve bu korku bana yeter hazırlar koyarım kenara. İlk çocukta sarılık sıkıntısı çekmiştik genel anestezi sonrası ben ayılana kadar aç kalmış çocuk bugün mama siparişini de vereceğim.

36 lari görürüz inşallah sende mi progestan kullaniyosun
Yok benim rahim ağzı uzunluğu 44mm di doktor bunun kısalma ihtimali de yok diye kesin konuşmuştu 26. Haftada dün 37mm ölçtüler bir cm parmak ucu açılması var demişti ebe sancılar düzenli devam ederse açıklık artar doğumu engelleyemezler dedi ama sancılar düzensizleşmeye başlayıp rahatlayınca ilaç başlamadı. Rapor aldım sabah yatmaya çalışıyorum mümkün oldukça.

Kızlar daha fazla ağırlaşmadan kıyafet yıkama ütüleme isini halledin derim. Ben geçen haftalarda çok şükür bitirdim yazdığımda da daha erken değil mi diyenler olmuştu havalar çok sıcak hareket etmek gittikçe zorlaşıyor zaten yapın tertemiz dursun kenarda en azından bir işten kurtulmuş oluyorsunuz. Hastane çantamı da 34-35. Haftalarda hazır edip kapatmayı düşünüyorum Allah izin verirse. Zaman su gibi akıp gidiyor bizi ne bekliyor bilmiyoruz maalesef miniklerimiz zamanında telaşsız gelsin inşallah

Kimsem yok sayıyorum kendimi kv üst katımda oturuyor kendine hayrı yok oturup kendi evini temizlesin pasaklı. Kendi anneme de gitmemeye yemin ettim 5 aylık hamileyken influenza oldum 5 gün orda kaldım baba kişisi buraya gelip bizide rahatsız ediyorsun dedi ertesi gün evime döndüm çok olaylar yaşadım kv kp ve kendi babamla ayrı mevzulardan stresten strese girdim her gören bu çocuk orda iyi dayandı doğmadı bu kadar sinire strese diyor doğum yapacağım zaman da kendimi valizimi alıp gideceğim eşim işte olursa onu ararım bir de arkadaşımı. 3 kere olması sebebi mevcutta rahim ağzı yetmezliği kan pıhtılaşması ve preeklampsi geçirmiş olmam . Ben minik bir kadınım 1.64 56 kg yım şuan sanırım vücudum hamileliği kaldırmıyor.

Hastahanede mama yok mu ki ?

Aynen öyle kesinlikle katılıyorum bende eşimle valizi hazır ettik ama agzını açık bıraktık belki ekleyip çıkaracagımız şeyler olur diye. Ama genel olarak hastane valizimiz hazır. Bebişin kıyafetlerini de yıkadık kurutmaya attık bitirdik ütüye ihtiyaç kalmadı çoraptır bodylerdir önlüktür falan etiketlerini ipliklerini temizledik için rahat

Oturup bacaklarımı uzattığım halde ayaklarım şişti ter içinde kaldım göbeğimi yaktım elimi yaktım. Bi yardım ister misin diye soranım yok çok zoruma gidiyo valla ağlıcam artık.
Ben kv kişisini çağırdım ne gerek var ütüye yikamaya temiz zaten onlar dedi annemi çağırdım işim var ben gelemem dedi ablam yol param yok dedi gelemezmiş komşulara dedim oralı olan olmadı ama bu söylediklerimin hepsine vakti zamanında ben koşarak gittim bunların hepsini yazıyorum dün anneme dedim sen otur evinde işin çoktur ama sizinde bana işiniz düşecek çok bekleyeceksiniz gelmiycem sakın beni aramayın işiniz düşerse dedim . Bacaklarımı uzatarak yaptım bende ütüyü bacağımı yaktım. Hadi istermisin diye sormaları nı geçtim ben çağırdığım halde gelmediler olsun be ben kendime yeterim otura kalka kimseye ihtiyacım yok

Yeterli kuzu gerçekten benim annemde vefat etti 2,5 yıl once kayınvalidemde iyidir sıkıntımız yok ama ben gene de doguma giderken eşim gelsin yeter kafasındayım. Kv gelsin yardım etsin istegim yok herkes kendi yerinde iyi olsun

Bazı anneler benimki gibi mukemmel ama hastalıktan erken vefat etti yok şimdi. Bazı anneler de var ama yok seninki gibi demekki.

Annem istanbulda kız kardeşim ablam da yok. Kv bu işleri yaptığımı gördüğü halde yardım teklif etmedi bende ağzımı açmadım. Eşim de tek çocuk zaten. Her yardımına koştuğum arkadaşlarım hamilelik sürecimde bir kere bile nasılsın bir şeyr ihtiyacın var mı diye sormadı en çok ona şaşırdım koca 8 ay bir kere aramadılar gelmediler. Bunları asla unutmam. Eşim sağolsun elinden geldiğince yardım ediyor da ince işlerş eli yatkın değil adamın napsın.

Kv otursun evde benim iki taneye baksın hastaneye gelmesin bi halta yaradığı yok zaten

Bazı anneler benimki gibi mukemmel ama hastalıktan erken vefat etti yok şimdi. Bazı anneler de var ama yok seninki gibi demekki.
Benim annemde iyidir ama işin düşmesin aman hastayım ayaklarına yatar hemen . Gel yardım et diyorum bebeğe kiyafet dikiyorum çok işim var benim diyor sen onları dikmesen açıkta kalmiycak bu çocuk dedim ya kalırsa diyor aman ben kendime yeterim ya zaten sorunlarim bana yetiyor ugrasamam kimseyle

Ah ne güzel eşin yardım ediyormuş bende bu sabah işe giderken az sessiz ol çok gürültü yapıyorsun sabah uyanıyorum zaten gece uyuyamiyorum dedim diye trip attı gitti . Herşeyi mi tek yaptım. Sevmeye geldikleri zaman hepsi ile görüşeceğim

Sağolsun eşimden yana şanslıyım elindem geleni yapıyor. Valla ben arayıp sormayanları bebeği sevmeye geldiklerinde çok pis bozmayı düşünüyorum zor zamanımda yanımda olmayan iyi günümde de olmasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…