Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Sağolsun eşimden yana şanslıyım elindem geleni yapıyor. Valla ben arayıp sormayanları bebeği sevmeye geldiklerinde çok pis bozmayı düşünüyorum zor zamanımda yanımda olmayan iyi günümde de olmasın.
Ben başladım bile şimdiden. Bi dogsada sevsek diyenleri paralıyorum . Doğum sonrası daha beterlerini yapmayı düşünüyorum kimse bana acımadı bende onlara acımıycam

Ben başladım bile şimdiden. Bi dogsada sevsek diyenleri paralıyorum . Doğum sonrası daha beterlerini yapmayı düşünüyorum kimse bana acımadı bende onlara acımıycam
İyi yapıyosun kız valla en güzeli bundan sonra benim de tavrım bu olcak. Bi enayi bizdik zaten herkese yardıma gittim mal gibi.

Yok benim rahim ağzı uzunluğu 44mm di doktor bunun kısalma ihtimali de yok diye kesin konuşmuştu 26. Haftada dün 37mm ölçtüler bir cm parmak ucu açılması var demişti ebe sancılar düzenli devam ederse açıklık artar doğumu engelleyemezler dedi ama sancılar düzensizleşmeye başlayıp rahatlayınca ilaç başlamadı. Rapor aldım sabah yatmaya çalışıyorum mümkün oldukça.
Himm iyi inşallah tekrar düzene girmez sancilarin zamaninda sağlıkla dogsunlar

Dediğim gibi ben de çok umursamadım birkaç gündür devam ediyordu bir şey çıkmayacağına emin olduğum için kimseye de haber vermeden iş çıkışı bi uğradım gece yarısı zor döndük eve bu korku bana yeter hazırlar koyarım kenara. İlk çocukta sarılık sıkıntısı çekmiştik genel anestezi sonrası ben ayılana kadar aç kalmış çocuk bugün mama siparişini de vereceğim.
Bana da açıklık falan bakıldı şükür bi sıkıntı yok ama karnım ara ara kasılıyor ya ilk gebeliğimde bu haftalarda yaşamıyordum bunları, bende eksikleri alıp başlayacağım valiz işine ama korktum

Kızlar uçak için izin alanınız oldu mu doktor kendi nasıl bir belge hazırlaması gerektiğini bilir heralde, ben görev yaptığım ile gidip başlangıç yapıp ayrılış yapmam gerekiyor doğum izni için çünkü ilk bebekten dolayı ücretsizdeydim zaten mecburen 32 haftada uçağa binmem gerekecek, doğu görevindeydim arabayla 10 saat daha zor olacak çünkü

Kızlar 29+6 dayım. Hala eksikleri olan varsa içine su serpmeye geldim. Geupta daha alışveriş yapmayan var yaaa dersiniz. Enerjim olursa 15 temmuzda evime gidip kızımdan kalanlara bakıcam. Sonra eksik listemi olusturmaya baslıycam ondan sonra da belki eksikleri almaya baslarım sonra yıkama ütüleme 🙈

Kızlar merhaba, yüz felcinde bugün 32. Günüm fizik tedavidr 19 gün oldu gideli 2 gündür fizik tedavide kalem elektrotla kıpırtı yakalıyoruz öncelerinde hiç oynamıyodu yüzümün sağ tarafı. Şükürler olsun ki azda olsa gelişme gördük donuktu yüzüm hiç hareket oynama yoktu çünkü. Akşam üzülerek ağlayarak hamile çekimini iptal etmek için aradım sağolsunlar çok üzüldüler halime bol bol gülümsememi hiçbişeyin benden önemli olmadıgını söylediler isterseniz bekleriz çekim için 33. Haftada randevulaşmıştık çünkü dediler eğer iyileşme gösteremezsem iade edecekler ücreti ya da doğurmazsam bi 35. 36. Haftalarda belki iyileşirsem çekim yapacaklar😔🙏🏻

Kızlar merhaba, yüz felcinde bugün 32. Günüm fizik tedavidr 19 gün oldu gideli 2 gündür fizik tedavide kalem elektrotla kıpırtı yakalıyoruz öncelerinde hiç oynamıyodu yüzümün sağ tarafı. Şükürler olsun ki azda olsa gelişme gördük donuktu yüzüm hiç hareket oynama yoktu çünkü. Akşam üzülerek ağlayarak hamile çekimini iptal etmek için aradım sağolsunlar çok üzüldüler halime bol bol gülümsememi hiçbişeyin benden önemli olmadıgını söylediler isterseniz bekleriz çekim için 33. Haftada randevulaşmıştık çünkü dediler eğer iyileşme gösteremezsem iade edecekler ücreti ya da doğurmazsam bi 35. 36. Haftalarda belki iyileşirsem çekim yapacaklar😔🙏🏻
Buna şükür kuzum bak iyileşme sürecine girmişsin çok güzel bir haber bu yani hiç olmadı bebişin doğunca yenidoğan çekimi yaptırırsın önemli olan senin ve bebişin iyi olması gün geçtikçe daha da iyi olacaksın 🙏

Kızlar trendyolda böyle magnet ler gördüm fiyatlar da instagrama göre çok uygun.İnstagramda 40 burda 10 TL adedi Yapmayı. düşünen varsa

Eklentiler

• IMG_4443.png
    IMG_4443.png
    437 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_4440.jpeg
    IMG_4440.jpeg
    77,2 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_4439.png
    IMG_4439.png
    331,2 KB · Görüntüleme: 54
Son düzenleme:
Canım ben inanıyorum iyileşecek inşallah az kaldı 🤲💕

Kızlar 29+6 dayım. Hala eksikleri olan varsa içine su serpmeye geldim. Geupta daha alışveriş yapmayan var yaaa dersiniz. Enerjim olursa 15 temmuzda evime gidip kızımdan kalanlara bakıcam. Sonra eksik listemi olusturmaya baslıycam ondan sonra da belki eksikleri almaya baslarım sonra yıkama ütüleme 🙈
Canım ben annemden getirdim oğlanın kıyafetlerini hadi darısı başına ama hepsi tekrardan ütülenecek yıkanacak illa toz olmuştur eksik listemi çıkardım 1 ağustosta hepsini sipariş verip hazırlığa başlayacağım bende daha alışveriş yapmadım 🥹 her şey duruyor 😅

Canım ben annemden getirdim oğlanın kıyafetlerini hadi darısı başına ama hepsi tekrardan ütülenecek yıkanacak illa toz olmuştur eksik listemi çıkardım 1 ağustosta hepsini sipariş verip hazırlığa başlayacağım bende daha alışveriş yapmadım 🥹 her şey duruyor 😅
Ben de kızın eşyaları örtülüydü hepsi eşimle kayınvalidem örtmüş kutulamış. Ama yüne de hurçlara falan koyup kaldırıcam artık🥹

Ben de kızın eşyaları örtülüydü hepsi eşimle kayınvalidem örtmüş kutulamış. Ama yüne de hurçlara falan koyup kaldırıcam artık🥹
Benimde öyleydi ama nolur nolmaz ben gene de yıkayacağım tekrardan 😅 senin bu çocuk da kızdı değil mi ? Benim kızçe mavişleri giyecek inşallah 😅 iki takım pembe hastane çıkışı alıcam sadece kıyafet olarak

X