2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Şu çorap giydir teröründen çok sıkıldım ya. Çoraplı tulum giydiriyorum zaten ev de 20-23 arası değişiyor, annem de kayınvalidem de ısrarla çorap giydir gazlı olur üşür… giydirmeyeceğim diyorum, tekrar iki gün sonra ısrar. Valla daraldım

Şu çorap giydir teröründen çok sıkıldım ya. Çoraplı tulum giydiriyorum zaten ev de 20-23 arası değişiyor, annem de kayınvalidem de ısrarla çorap giydir gazlı olur üşür… giydirmeyeceğim diyorum, tekrar iki gün sonra ısrar. Valla daraldım
Canım ayaklarına bak soğuksa çorap giydir ama sıcaksa zaten giydirmene gerek yok bende ayaklı tulum giydiriyordum sadece bana da aynı baskıyı yaptılar şimdi ayaklarını kontrol ediyorum sıcaklığına göre karar veriyorum

Canım ayaklarına bak soğuksa çorap giydir ama sıcaksa zaten giydirmene gerek yok bende ayaklı tulum giydiriyordum sadece bana da aynı baskıyı yaptılar şimdi ayaklarını kontrol ediyorum sıcaklığına göre karar veriyorum
Bebeğin eli ayağı hep soğuk olmuyor mu ki kan dolaşımından ötürü :/ vücudu yani ense göğüs hep sıcak, üşüdüğünü kesinlikle düşünmüyorum

Bebeğin eli ayağı hep soğuk olmuyor mu ki kan dolaşımından ötürü :/ vücudu yani ense göğüs hep sıcak, üşüdüğünü kesinlikle düşünmüyorum
Ayaklarından gerçekten üşüyorlarmış ellerinin soğuk olması çok önemli değil ama ayakları sıcak tutmak lazım diyorlar cidden 😏 ben kiraz çekirdekli patik giydiriyorum gün içinde bi kaç kez hem gaza da iyi geliyor

istanbul'da olanlar için soruyorum: kalorifer yakmaya başladınız mı? biz kararsız kalıyoruz özellikle akşamları. biz biraz üşüyünce üstümüze hırka alıyoruz ama bebiş üşür mü bilemedik ya 😬
Biz yaktık. Yozgatta yaşıyorum ve burası epey soğuk.
benim de annem gelmese ben napardım bilmiyorum , sandıgım kadar sabırlı bi insan değlmişim stresi yönetemiyorum. annem motive olsun diye altın bileklik aldım yeter ki gitmesin 😅 bebek ağlayınca karnjma bi ağrı giriyor kötü oluyorum uyutmaya çalıştığımızda
Ay evet ya bende anneme o kadar müteşekkirim ki ilk fırsatta elime para geçer geçmez ona bir yüzük, bileklik bir şey alacağım.

hani emzirmek koruyordu bizi 😳 ben sık sık emziriyorum normalde emzirirken adete de girilmez sözde. Doğumumun 33. Günü girdim.
Ben onu öğrendim. Emzirmene bağlıymis. Gece emzirmezsen korumazmis, Emzirme aralığın az olacak ona göre bir hormon uretiliyormus. O hormon korkuyormuş. Ama işte o yazı bir daha karşıma çıkarsa atarım size.

He de geç. Bizimkiler de aynı. Ev sıcak diyorum, çocuk terliyor diyorum, bak isilik oldu diyorum. İsiliği duyunca tamam diyip sonra yine aynı şeyleri söylüyorlardı. Ben de en son onlara tamam demeye karar verdim. Tamam diyince daha az söylüyorlar 🥲
Ha bu arada, tamam diyorum ama yine kendi bildiğimi okuyorum 😂😂

hani emzirmek koruyordu bizi 😳 ben sık sık emziriyorum normalde emzirirken adete de girilmez sözde. Doğumumun 33. Günü girdim.
Kuşum emzirmek korumaz. Yok öyle bişey yani tamamen şehir efsanesi. Benim doktorum 40 ım çıkınca dedi ki "Belki 3 ay belki 6 ay belki 1.5 yıl adet görmeyebilirsin ama hamile kalma ihtimalin var, süt korur diye düşünme sakın, öyle bişey yok, eşin mutlaka korunsun" dedi o yüzden aman diyeyim tedbiri elden bırakmayın hanımlar 🙆🏻‍♀️

X