2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
1 aydan sonra eğer emmeyi öğrenmişse mrmeyi güzel tutuyosa verilebilir diye biliyorum. Ben sadece uykuya geçişlerde veriyorum yoksa dalana kadar emmek isteyip kusuyo çok yoruyo beni öyle
Emme işini bi tam tutturamadık bakalım ketem’deki ebe hanımı bekliyorum eve gelecek, gene de çözemezsek danışmanlık alacağım

Olma ihtimali var maalesef, ben 40 çıktığı gibi çift yöntemle korunacağım spiral+kondom gibi

Hiç öyle bi şey yok :)
Yaa emzirnce vücutta prolaktin seviyesi yüksek oluyor yüksek olduğu içinde hamile kalma ihtimali düşüyor o yüzden şüphem olduğunu düşünmedim. Ama dün çocuk durmadığı için düşünmüyordum zaten o kadar çok ağlıyor ki hiç aklımdan geçmedi uyudugu zaman eşim o fırsattan istifade durmadı

Biz cocuk uyuyunca bayılıyoruz bi tarafa. Film acıyoruz izlerken bayılıyoruz mesela bazen acamadan. Dün mesela yemegi yedik oturduk bizimki de uyudu uyuyunca film actık saat erken die. Yüne bayılmışız

Bu şekilde hamile kalanları okudum canım ben. Bizde de prezervatif ile korunucak eşim hala deneyemedik tedirginlik var hamile haldığımı öğrendiğimden beri de yok ilişki sanki ilk gece gibi hissediyorum yine
Al bizdrn de o kadar bi heyecan bastı içimi ilişki küllerinden yeniden doğacak bizimde dün kırkımız çıktı kan gelmiyır leke gibi az bişi vardı bu sabah acaba ne zaman biter kızlar siz nasıl netleştirdiniz

İnşallah olmaz ben kol implantını filan da araştıracağım 40 çıkınca doktorum gel demişti ameliyat yerini kontrol için, o kontrolde tüm seçenekleri soracağım. O kadar istemiyorum ki ikinciyi, tek yönteme güvenemem iki tane olmalı

Ne kadar sürdü yapmaları? Bide iğneyle mi uyuşturdular krem mi sürdüler ?
İgneyle uyusturdular onda ağladı zaten sunnet sırasında 6-7 dk sürdü sakindi sadece iğne acıtıyor ve anestezi geçince lokal yapıyorlar bu arada ağrı kesicilrrr başlıyorsun ilk günü atlatınca tamam bende ağladım ilk gün baya çünkü onla birlikte bizim ağrı kesici fitildi onu yaparken de popo ağrısı da olduğu için belki ekstra hissetti ama suan iyi ki yaptırmışım diyorum bak bir hafta oldu o da rahatladı sadece yaglama kremleme pişik yaptı şimdi onu geçirmeye çalışıyorum

Bu arada adet olduğumuzu nasıl anlıyoruz? Benim bugün sezaryen sonrası 20. gün, ara ara kanama devam ediyor (epey azaldı gerçi kahverengi oluyor sanki adetin son günleri gibi) ama bazen bitti diyorum gene pıhtı geliyor. O kanama devam mı ediyor yoksa adet mi nasıl anlarım? Ağrısı olur gerçi sanırım değil mi benim ilk günler adet sancım çok olur normalde

Biz cocuk uyuyunca bayılıyoruz bi tarafa. Film acıyoruz izlerken bayılıyoruz mesela bazen acamadan. Dün mesela yemegi yedik oturduk bizimki de uyudu uyuyunca film actık saat erken die. Yüne bayılmışız
Biz de öyleyiz o kadar yoruluyoruz ki otururken uyuyoruz cinsel hayatımız bitti galiba

Baya kırmızı yoğun regl kanaması oluyo ped dolduruyo yani

Çok teşekkür ederim canım. Ya benimki çok küçük doğdu ya bir de taburcu olduğumuz gün tekrar yattık 1 gün yoğun bakıma ben uyandıramadım besleyemedim diye. O günden beri hep stresliyim beslerken doydu mu kuscak mı diye her öğün sıkıntı strese giriyorum. Benim oğluş taburcu olduktan sonra 4 haftada tam 1 kilo 100 gram aldı çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…