Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Hahaha hiç o açıdan düşünmemiştim 😀sıfat gibi doğru ama ben seviyorum yaa tanıdığım tüm mertler harbi mert. Ve kıvrak zekalı

mert daha çok isim gibi geliyor kulağa yani isim haline asinayiz daha çok. Sen demeseydin sıfat halini düşünmezdim.
Mert isimli öğrenciler de zeki oluyordu. Doğuma kadar ne karar vercem çok merak ediyorum 😬

Ben Tuna ismini çok seviyorum. Ama eşim istemedi. 🙈 Budapeşte de Tuna nehrini görünce çok çok beğenmiştim 😍 oğlum olursa adını koyarım diyordum ama planlandığı gibi olmadı 🤣
Benimde eşim istemiyor. Bir de incel erkek ismi mi ne bu bilmem ne diye beni isimden soğutmaya çalışıyor. Bende ona inat mıdır nedir en çok içime Tuna sindi. İsmini seçecek yavrum.

kızlar henüz hiç doğum için hastaneyle anlaşan ya da özel ebeyle görüşen oldu mu, istanbulda özel ebe fiyatları nasıl?

Bende bunun çift kameralısını düşünüyorum ama bilemedim kullanıcı yorumu çift kameralıda yok bazı sitelerde kamera arası gecişler sıkıntılı kopukluk oluyor ve hareket algılama sensörü bazen geç bildirim geliyor geliştirilmeli demiş çift kamera olduğu için mi acaba ben İzmir'deki evimde mi kullanıyorum güvenlik için ama acaba iki tane ondan mı alsam çocukların ihtiyacı bittiğinde buradaki eve takarım güvenlik amaçlı diye düşünüyorum var mı kullanan çift kameralısını acaba yada düşünüp arastıran
İnanın hiç bilmiyorum,bu modeli araştırdım,çünkü sadece telefon değil ayrıca monitör olması önemli diye duydum. Daha önceden bu ürünü tecrübe edenleri biliyorum ama çift kameralı konusunda bilgim yok. Bu arada bende İzmirdeyim. Doğum yapacağınız yer belli mi

gaviscon içilebilir gebelikte yine doktorunuza sorup alabilirsiniz. normal bir durum iç organların yeri değişti haliyle mideyi yukari itiyorlar
Onu duymuştum ama danışacağım yine de kontrole gittiğimde. Teşekkür ederim. şimdilik elma salatalık falan idare etmeye çalışıyorum.
Anti asit tablet kullanmadım da şurup var doktor önermişti genelde yediğim şeylerden arada kullandığım oluyor
Danışacağım şurup konuusunu. Teşekkür ederim
Süt bana anlık iyi geliyor denedin mi? Bir çay bardağı kadar
Süt asla içemiyorum hiç sevmem malesef. Ama elma salatalık falan biraz bastırıyor gibi.
Benim de böyleydi hala böyle, kola iyi geliyor diye normalde hiç kola içmezken kolaya başladım, doktor da kola içeceğine gaviscon iç hiçbir zararı yok bizim için vitamin neyse o da öyle dedi. Ben de içiyorum valla. Bir de sabah yanma başlamadan tahin yemek biraz geciktiriyor yanmayı, denenebilir belki.
Kolayı hiç duymamıştım aksine daha asitli bişey ya tam tersi etki etmez mi ?
Rennie şurup verdiydi bana doktor ama rennie tabletide kullanmakta çok sakınca yok demişti. Bir iki kere kullandım arada iyi geldi.
Teşekkür ederim.

X