Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bir hastanenin perinatoloji bölümüne git istersen onlar daha iyi anlıyor herşeyi
Evet haklısın olabilir... Doktorun lekelenmen kanaman oldumu diye sorması bile garibime gitti salı günü kalp atışı yok demişti cuma gel dedi bugünde gidince acaba düşük yapacağımı mi zannetti o soruyu sordu diye düşündüm

Yorumlar cok.guzeldi 2 arkadasimda kullandilar hamileliklerinde cokta kilo aldilar ama catlak.konusunda oldukca basarili dediler kil.tuy knusunda bir sknti yasayan olmamista bu kakao yaglari vs artirir o muhakkak sonucta yag bunlar her sekilde kil koklerini beslerler cok minimal duzeyde bile olsa diye dusunuyorum aslinda cok zayif degilim hamileligimi ogrendigm.gunden beride 3 kilo verdim ama ilginc bir sekilde genisliyorum zaten basen problemim var ozellikle basen ve gobusum buyuyor 🫣🫣🐥
Bebis zaten basen ve göbek büyütüyor diye biliyorum birde meminto 😄😄
Ya sevindim canim tecrübeli birilerinin yorumunun olmasina. Bende çünkü sonraki kontrolde drumdan da tavsiye isteyip son kararimi vermeyi düşünüyorum. Bide bio oil digerlerine oranla biraz daha uygun fiyati o da dikkatimi cekti. Ay yeter ki catlamayalimmmm

Evet ikinci gebelikte erken belirginleşiyor karın ben de 11. Haftadayım benim de aynı bir de ekstradan gaz problemi var o da etkiliyor
Ya o gaz derdiyle ne yapcaz bilmiyorum. Yani mercimek nohut filan öyle şeylerden de uzak durmaya çalışıyorum ona ragmen engelleyemiyorum. Umarım bı an önce gecer

Reyap ta olaylar cok. Banada senin dogal yolla cocugun olmaz tüp bebek yapilacak dediler 1 hafta hergun gunde kac kez aradilar beni sana anlatamam bende şüphelendim tabikide Tekirdağ da ozel jlinige gittim prof bir doktora o dedi 6 ay 1 sene dene diye şerefsiz oldu heryer kime guvencez bilmiyorum
Ya şaka gibi bir hastane zaten Reyap her konuda bir problem sadece bir kaç bölümün doktoru iyi başka hiç bir iyi özellliği yok
Allah korumuş canım iyi ki başka bir doktorla konuşmuşsun kimseye güven yok valla

Ya şaka gibi bir hastane zaten Reyap her konuda bir problem sadece bir kaç bölümün doktoru iyi başka hiç bir iyi özellliği yok
Allah korumuş canım iyi ki başka bir doktorla konuşmuşsun kimseye güven yok valla
Evet evet kapisindan geçmem bir daha vicdan kalmamış bebeklere goz diktiler simdide 🥹😭

Kızlar benim ayaklarımda değil ama bacaklarımda ödem oluştu bastırdığımda çukurlar oluşuyor. Aynı durumda olanlar var mı? Nasıl azaltabilirim?

Kızlar benim ayaklarımda değil ama bacaklarımda ödem oluştu bastırdığımda çukurlar oluşuyor. Aynı durumda olanlar var mı? Nasıl azaltabilirim?

Canim aslinda hamilelikte bu varis coraplarini oneriyolar seyahatlerde ya da cok oturuyosan falan, onlari giyip ayaklarini yukari uzat. Baska yan hastaligin yoksa kalp yetmezligi, lenfodem falan gibi cok endiselenmene gerek yok

Hanımlar benimde cildim özellikle elmacık kemikleri kısmım çok kurudu
Hamilelerin güvenle kullanabileceği ne önerirsiniz?
Aynı zamanda solante düşünüyorum güneş kremi icinde ,sizce iyi midir ?

Hanımlar benimde cildim özellikle elmacık kemikleri kısmım çok kurudu
Hamilelerin güvenle kullanabileceği ne önerirsiniz?
Aynı zamanda solante düşünüyorum güneş kremi icinde ,sizce iyi midir ?
benimde kuru cildim normalde yağlanmaya başladı özellikle alnım parmağımı bir sürtüyorum parmağım pırıl pırıl hsdgfvhsagd. yüz yıkma köpüğümü ona göre aldım ama gün içinde oluyor. güneş kremi Loreal kullanıyordum değiştirmedim değiştirmeli miyiz ? bazıları sakınca her güneş kremi kullanılmaz diyenler olmuştu bana :)

Canim aslinda hamilelikte bu varis coraplarini oneriyolar seyahatlerde ya da cok oturuyosan falan, onlari giyip ayaklarini yukari uzat. Baska yan hastaligin yoksa kalp yetmezligi, lenfodem falan gibi cok endiselenmene gerek yok
Evet iş yerinde oturuyorum sürekli. İşe gidip gelirken yürüyorum biraz ama yolum da çok uzun olduğu için toplu taşımada da çok vaktim geçiyor orada da uzun süreli ayakta bekleme durumum oluyor. Kalpte bir problemim yok bildiğim kadarıyla. Yürüyüşlerimi arttırsam iyi gelir mi acaba?

Başlarda benimde ayaklarımda olmuştu canım suyu mu az içiyorsun acaba ?
Tuzu azalt ve bol bol su içip 15 20 dakikalık kısa yürüyüşler yap kendini çok yormadan canım.

X