2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Eki Görüntüle 3491865 Kızlar bişey sorucam. Ben kırkımın sonunda adete girdim yeni bitti adetim. Biz dün ilk defa ilişkiye girdik eşim korunmayı unuttu o an ikimizinde boşluğuna denk geldi. Ben hemen sonrasında tuvalete gittim. Bugünde yumurtlama günü diyor. Sizce bişey olur mu? Bazıları hemen hamile kalınıyor diyor
Dün kontrolüm vardı ben de regl oldum 40 çıkınca ve anında hamile kalırsın çok dikkat et dedi

Ben seninkini kız sanıyodum😄 bizim doktor yenidoğana önermiyoruz dedi ben 4. aydan sonra düşünüyorum sünneti dediğin gibi kıyamıyorum da çok küçük
Biz yapıcaz önü kapalı işlerken ağlıyor idrar yolu enfeksiyonu yüzünden bir hafta anne otelinde kalmıştık ama şimdi bacakları hareket etmeye başladı. Eltiminin çocuğu 5 aylık çok pişman erken yaptırmadıgı için

Ben ara sıra elimle ucunu hafiften geri çekiyorum pipi deliği açılıyor işiyor hemen. Bizim kırkımız çıktı sünnet edicez ama ben çok korkuyorum üzülüyorum kıyamıyorum çocuğuma. Dikişli dikişsiz diye fark varmış. Hastane bir yaştan önce yapmıyor dikişli de baya uzun sürüyormuş çok ağlıyorlarmış
Canım ben yaptırdım 1 hafta önce günlükken dikişli olanı suan bizimki 1 aylık 3 haftalikken yapılmış oldu suan çok çok iyi uzun sürmüyor düşündüğün gibi merak etme bi haftaya eskisine dönmüş olur dedi doktor

C
Canım ben yaptırdım 1 hafta önce günlükken dikişli olanı suan bizimki 1 aylık 3 haftalikken yapılmış oldu suan çok çok iyi uzun sürmüyor düşündüğün gibi merak etme bi haftaya eskisine dönmüş olur dedi doktor
Canı yanar diye korkuyorum. Sen masaj yaptın mı sonrasında

C

Canı yanar diye korkuyorum. Sen masaj yaptın mı sonrasında
Bugün 6. Gün bugün başladık masajlara canım ağrı eşikleri çok yüksek korkma bende senin gibiydim tek ağrısı ilk gün oluyor yalan yok ağlıyor çok ama ağrı kesici ve ateş düşürücü veriyorlar sonrası 2 gün çok kızarık oluyor 3 gün itibariyle baya hızlı toparlıyor krem ve kantoron yağı ile . Günde duan 2 de masaj yapıyorum ben canı acımıyor korkma ❤️

Bugün 6. Gün bugün başladık masajlara canım ağrı eşikleri çok yüksek korkma bende senin gibiydim tek ağrısı ilk gün oluyor yalan yok ağlıyor çok ama ağrı kesici ve ateş düşürücü veriyorlar sonrası 2 gün çok kızarık oluyor 3 gün itibariyle baya hızlı toparlıyor krem ve kantoron yağı ile . Günde duan 2 de masaj yapıyorum ben canı acımıyor korkma ❤️

Şimdi okudum canım hayırlı olsun bilgilendirme için çok teşekkürler ☺️

Ne kadar sürdü yapmaları? Bide iğneyle mi uyuşturdular krem mi sürdüler ?

Ciddiyim valla dikkat er
Ee dün ilk defa oldu adete de girmiştim bugünde yumurtlama günüm acaba tutar mı ? Çok korkuyorum yaa dün neye uğradığımı şaşırdım koşa koşa tuvalete gittim asla bu kadar bilinçsiz davranmam boşluğuma geldi tutmasından korkuyorum sezeryanlıyım

Ee dün ilk defa oldu adete de girmiştim bugünde yumurtlama günüm acaba tutar mı ? Çok korkuyorum yaa dün neye uğradığımı şaşırdım koşa koşa tuvalete gittim asla bu kadar bilinçsiz davranmam boşluğuma geldi tutmasından korkuyorum sezeryanlıyım
Yani tuvalete gitmek hiç etkili bişey değil. Ona pek güvenme. zaten anlık saniyeler içinde gidiyor gideceği yere. Cıkan spermler de fazlalık spermler.

Canım bilmiyorum şansa artık tutmaz inşallah. Vücut hamilelikten yeni çıktı ya yeniden bebek olması için bütün koşullar hazır olduğu için korunmadan ilişki tehlikeliymiş

Eşimin desteğine cok ihtiyaç duyuyorum aslında. Çabaladığını, katıldığını görmeye çok ihtiyacım var. Ama kendisi asla anlamıyor beni. 0 empati. Bugüne kadar hep ona kendimi anlattım durdum. Ama artık buna vaktim yok. Sabahları şarkı söyleyip süslenerek işe gidiyor. Ay ben neden çok erken kalkıyorum diye bana soruyor. Çünkü her işi annem görüyor. Yorulmadigi için erken uyanıyor. Bebege de max 5 dk kucak, arada bir "oğlusum" demek dışında katılmıyor. O hiç yorulmuyor. İşten gelip yorgunum diyor. Bi o Koltuk Bi bu koltukta uzanıyor. Sadece dışarı işleri yapıyor. (araba sürmek, markete gitmek, hastaneye götürmek VS) bununla tatmin olmamı bekliyor. Ters, kaba biri değil. Ama düşündüğüm kadar akıllı ve anlayışli da değil. Tek desteğim annem. Ona da geçen gün biraz ters davrandim çok kötü hissediyorum. Vicdan azabı ve öfke dolu olduğum zamanlar... Psikologa çok ihtiyacım var.
benim de annem gelmese ben napardım bilmiyorum , sandıgım kadar sabırlı bi insan değlmişim stresi yönetemiyorum. annem motive olsun diye altın bileklik aldım yeter ki gitmesin 😅 bebek ağlayınca karnjma bi ağrı giriyor kötü oluyorum uyutmaya çalıştığımızda

Canım bilmiyorum şansa artık tutmaz inşallah. Vücut hamilelikten yeni çıktı ya yeniden bebek olması için bütün koşullar hazır olduğu için korunmadan ilişki tehlikeliymiş
hani emzirmek koruyordu bizi 😳 ben sık sık emziriyorum normalde emzirirken adete de girilmez sözde. Doğumumun 33. Günü girdim.

X