2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
kızlar ben 2 ay önce filan mastit olmuştum. o zaman mememin üst kısmında tıkanıklık ve bezeler oluştu. sonra ilaç kullandım sağdım vs açıldı, düzeldi meme. ama hala sol mememde üst kısımda ufak bir beze duruyordu. açmaya çalıştım asla geçmedi ve beni çok tedirgin etti bugün genel cerrahiye gittim. doktor baktı ufak bir şey var dedi. ultrason istedi. ultrason da 1 ay sonraya ancak buldum :/ çok gerdi beni bu durum ya

Emzik verme canım o zaman. Memeye iyice alışsın sonra verirsen verirsin
Aynen bunu profesyonel biriyle konuşmadan kendi başıma iş yapmayacağım bi de meme reddini kaldıramam

Bu arada emzirme danışmanlığı alan var mı hiç acaba fiyatlar nasıldır bilgisi olan var mı

Hangi biberonu kullanıyorsunuz acaba

Ahh o liste benim de canımı yaktı. Ben de Medilife’ta doğum yaptım ya benim bebeğimi de alsalardı diye düşündüm durdum. Allah bildiği gibi yapsın ne deyim 8 bin₺ için kaç ocak söndürdüler..

Sıkınca süt gelmiyor mu kuzum memeden süt gelmese bebiş huzursuzlanır boş memede
Süt geliyo ya epey ama bu huzurlu huzurlu boş emiyo emzik emer gibi, cokcokcok ses geliyo, sanırım işte pozisyon doğru olmayınca her zaman olmuyo ama gün içinde hatrı sayılır yani sık oluyo. Asla anlamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…