2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ya yerım ben bunu Emzırken sızde durumlarda boylemı hanımlar ya elımı tutuyor ya boynumdan tısortumu tutuyor yada memeyı tutuyor
meme kaçacakmış gibi memeyi tutuyo bazen de biberon gibi iki eliyle alttan üstten tutuyo çok gülüyorum. maşallah bebişlere

24ünde doğdu benimki de ağız şapırdatmayı anlamadım ama uykuya inanılmaz direniyo kısa kısa uyuyo hep

istanbul'da olanlar için soruyorum: kalorifer yakmaya başladınız mı? biz kararsız kalıyoruz özellikle akşamları. biz biraz üşüyünce üstümüze hırka alıyoruz ama bebiş üşür mü bilemedik ya

Ben yalovadayım düne kadar evde tişörtle geziyodum bebişi de ben ne giyiyosan bi kat fazlası şeklinde giydiriyorum ama bugün baya soğuk ben de üşüdüm. Kararsız kaldım yaksam mı erken mi battaniyeyle tutuyorum çocuğu üşümesin diye

bazen süt kesiği geliyo ağzına kuscak kadar da olmuyo çiğner gibi yapıyo ağzını ondan olabilir belki
Aynen ben de onu farkettim ama sık yapıyor bu nedense beni tedirgin etti böyle dili ile üst dudağını damağını yalıyor sonra tükürüğünü yutuyor bir kaç arkadaşıma sordum onların bebeklerinde böyle bir şey olmamış

Burası bıle soğumaya başladı ısıtıcı yakıyorum evde gal gaz olmadıgı ıcın bır hafta ıcınde sobayı kurarız bebegın üşüdüğünü ensesınden elınden anlarsın kuzu bızım kı üşüyünce uyumuyor ama ısınınca saatlerce uyusun kalmaz üstünde kısa kollu cıtcıtlısı tulumu var üstüne kundak örttüm sımdı onun üstünde de tüylü örtüsü var ıkı saattır uyuyor şuan demın az bır ağlar gıbı oldu emdı uykuya devam edıyor

Fizyolojik reflü olabılır cnm senın bebiş bır süre sonra gecıyor yada emerken bebeğe boşluk oluşup agzından hava gırıyorsa oda sebep olabılıryor

aynen ben de öyleyim. birden soğudu sanki hava bakıyorum bebek sıcak ama ben üşüyünce içime sinmiyor ya

eli ayağı nerdeyse her zaman soğuk oluyor ya ona bakmamaya çalışıyorum ama boynu sırtı filan sıcak. buralardan anlaşılır diyorlar ama elleri soğuk gerçekten :/

eli ayağı nerdeyse her zaman soğuk oluyor ya ona bakmamaya çalışıyorum ama boynu sırtı filan sıcak. buralardan anlaşılır diyorlar ama elleri soğuk gerçekten :/
Ellerini sıcak tut ayakları soğuksa bır çorap gıydır hasta olur ben Gülüm'ün ıcıne tulum dısınada gıydırıyprum dıkkat edıyorum hasta olursa ıglesmesı de zor oluyor bebek oldukları ıcın fazla ilaç ta veremıyorlar benım çocuğun ayakları sıcak duruyor hep üşüyünce ayaklarını karnına doğru cekıyor anlıyorun kı üşüyor bızde nasıl kı ayaklar üşüyünce hasta oluyoruz onlarda öyle

bebeğim 80 günlük, düzeltilmiş de 45 günlük, bugün yüzünde ve gözlerinin yan taraflarında hafif sarılık fark ettim. yenidoğan da değil, bu ayda sarılık olabilir mi? yarın doktora gideceğiz ama size sormak istedim endişelendim biraz. Bi de bugündür hep uykulu, anca bir memeyi emiyor. emerken uyuyor diğerine geçemiyoruz

evet haklısın dikkat edeyim ben de biraz daha kalın giydiriyim

Korkacak bir şey yoktur bence ya evham yapma benim bebeğimde yapıyo öyle

Benim bebiş sıcağı hiç sevmiyo o kadar örtsem çıldırır kızarıyo bozarıyo ağlıyo çok giydirdiğim zaman hemen isilik döküyo vücudu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…