Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlarrrrr zaman çok hızlı geçmeye başladı sanki ilk üç aydan sonra değil mi? 🤷🏻‍♀️
Gecsın gecsınde sevelım mınnoslarımızı yaa🥰ben en cok dogum zorluklarını atlatıp mınnosumla yatakta uzandıgımı hayal edıyorum o zamana gelmek ıstıyorum en cok,sonra bide onu alıp sahılde yurumeyı🥰🥰

Gecsın gecsınde sevelım mınnoslarımızı yaa🥰ben en cok dogum zorluklarını atlatıp mınnosumla yatakta uzandıgımı hayal edıyorum o zamana gelmek ıstıyorum en cok,sonra bide onu alıp sahılde yurumeyı🥰🥰
Kesinlikle öyle o günleri de göreceğiz inşallah ama sanki hamileliği çok özleyecekmişim gibi hissediyorum şimdiden 🥹

Bazen geçeyim derken yanlışlıkla oluyor heralde ya araya falan reklam giriyor ya bende basıyorum bazen bir bakıyorum farkında olursam hemen değiştiriyorum 🤣 yazdığın ilaç ne ilacı bu arada canım
fgsf demir ilacı artık başlayalım dedi. Normal de yüksek diye vermemişti. Artık depolardan tüketiyor kullanalım dedii canım
Mayoş tadı nasıl tadına bakınca benı etıketle bende ondan yazdırrım banada yazıcak detaylıya gıdınce cunku
Dünn alamadımm canıım, bugün iş çıkışı alıcamm inşallah. Doktor meyve suyuyla tüket dedi de bilemedim bakıcam
Günaydın kızlarrrrr zaman çok hızlı geçmeye başladı sanki ilk üç aydan sonra değil mi? 🤷🏻‍♀️
Günaydıın canımm, eveeet bugün iş yerinde 5 aylık oldum dedim nasıl ya falan oldular ahha

Kabin ve travel i şu şekilde tercih edicrksin canım anlatınca arada kalmayacaksın
travel sistem bebek arabaları genellikle ağır kaba ve üç parça halindedir takıp çıkararak kullanırsın gücüm kuvvetim yerinde rahat kaldırır indiririm yer sıkıntımı yok yolculuk nadir yaparız uçağa binmiyoruz çok pratiklik aramıyorum bebek için rahat ve konforlu olması yeterli diyorsan tamda sana göre
Kabin boylar daha ince yapılı tek parça halinde nadiren pusetli çoğunlukla tek parça yenidoğankende bir yaşındaykende aynı oturma kısmını kullanacak bebek daha pratik katlanıp açılan uçaklara alınan arabada yer kaplamayan sürekli yolculuk yapanlar için özellikle koy çıkar koy çıkar daha kolay olan daha küçük kenar korumaları biraz daha açık bir bebek arabası sağlamlık açısından iki üç bebeden sonra şüpheye düşülebilecek tarz da ama tek kullanım için ideal olan bir araba
Sanırım benim pusetli de kullanılabilen bir kabin boya ihtiyacım var çok teşekkür ederim canım♥️♥️

Kızlar fetal dna yaptırmayı düşünüyorum. Aradığım firma 1 gün önceden kan sulandırıcı kullanma dedi. Bende bu riski göze alamam pıhtılaşma bozukluğum var dedim. Normalde öğlen 13.00 da yapıyorum 2 saat geç yap 15.00 da kan alalım sonra kan sulandırıcıyı yap o zaman dediler. Bu aradaki 2 saatlik zaman dilimi de içime sinmedi çünkü hep aynı saatte yapıyorum. Kan sulandırıcı kullananlar nasıl bir yol izlediniz?
Ben oksapar ve coraspin kullanıyorum. Hiçbirini kesmedim. Genoksta yaptırdım 5 günde çıktı. Oksapar'ı akşam vurdum. Sabah da coraspin'i kanı verdikten 2 saat sonra kullandım sadece.

Ya canım çok geçmiş olsun ön diş de olsa dolguyla tamamlanıypr sıkma canını doktora da bir danış bakalım kalsiyum takviyesi falan gerekiyordur belki.😔

Yaaa tospik 🥰 gözün aydın canım çok sevindim🧚🧿🩵
evet canim zaten benim ayni disimin tam ortasinda dolgu tarzi bisey var hafif ayrikti dislerim yaptirmistim seneler evvel. iste onun tam dibi oldu belki de o dolgunun parcasi tam emin de değilim ama disim gibi sanki. yani öyle bi zamanda oldu ki bi de disciye gitcek vaktim de yok yani. anca evin isleri cocuklara zor yetisiyorum. idare etcem artik insallah devami gelmez☹️☹️

evet canim zaten benim ayni disimin tam ortasinda dolgu tarzi bisey var hafif ayrikti dislerim yaptirmistim seneler evvel. iste onun tam dibi oldu belki de o dolgunun parcasi tam emin de değilim ama disim gibi sanki. yani öyle bi zamanda oldu ki bi de disciye gitcek vaktim de yok yani. anca evin isleri cocuklara zor yetisiyorum. idare etcem artik insallah devami gelmez☹️☹️
Canım ya diş çok zor bilirim ama Allah'tan ağrın yok onun çözümü var artık bir müsait olduğunda gidersin 🥰

Günaydın kızlar🥰
Sabah grip aşımı oldum. Haftaya değil sonraki hafta da tetanoz aşısı olacağım rutin kanlarımı falan da verdim bugün. Aranızda grip aşısı olup çok etkilenen oldu mu hiç ya. Ablam oldu iki gün yataktan çıkamadı. Merak ediyorum ben de

Günaydın kızlar🥰
Sabah grip aşımı oldum. Haftaya değil sonraki hafta da tetanoz aşısı olacağım rutin kanlarımı falan da verdim bugün. Aranızda grip aşısı olup çok etkilenen oldu mu hiç ya. Ablam oldu iki gün yataktan çıkamadı. Merak ediyorum ben de
2 gün önce oldum ben de hiçbir etkisi olmadı. Yalnız kolum bayağı ağrıdı 😃

Günaydın kızlar🥰
Ben çalışırken olmuştum çok fena olmuştum ilk de ağır grip geçirebilirsin demişlerdi dedikleri gibi olmuştum 😄 ondan o aşıyı olmaktan çok korkuyorum

Ya çok sevindim öyle olmana çünkü yatak döşek olan iki kişi var etrafımda benim😔 bunu duymak bana da iyi geldi şifa olsun inşallah 🥰
Ya bu bünyeden bünyeye değişiyor herhalde. Annem de aynı olmuştu keşke grip olsaydım da aşı olmasaydım diyordu😃 her aşı olduğunda aynı. Ben de 3 senedir oluyorum hiç etkisi olmuyor. İnşallah sizde de olmaz. Ama kesin yaptırın derim. Yaptırmayınca acısı çok kötü çıkıyor😃

😃😃😃 yazıyı hatırlamıyorum ama cevabı hayır yada bilmiyorum anlamında kullanmak istemiştim o işareti. 😅Yoksa her zaman 👍🏻

Ben de hayır anlamında kullanıyorum genelde🤣
kjfak kız o beğenmedim anlamında kullanılıyor lskf
Günaydın kızlar🥰
Günaydın canımm, ben doktoruma sordum. Kronik bi hastalığın yoksa yaşın genç zaten gerek görmem dedi ama sen bilirsin tabii mecburen direkt yok tavsiye etmem diyemiyor :)

Kızlar doktor beni 1 ay sonra çağırdı. Dün 18+2 dim, 22+2 de gidicem yani önceki süreçte 19-22 arası yaptırmamız gereken bi tahlil test var mı? (ayrıntılı usg hariç)

Kızlar günaydın haberleri şoklar icinde okuyorum. Yenidoğan çetesi varmıs. Bu hastanelerin çoğu istanbulda sanırım bircok arkadasımız var istanbulda olan. Bu hastanelerde doğum yapan kadınlarda yazmıs. Çocuk sarılık oldu diye yoğun bakıma yatırmak stiyorlarmıs. Kesinlikle öyle birsey derlerse kabul etmeyin diyorlar. Anne yanında mavi ışın tedavisi isteyin ısrarla kabul etmezlerse imza verip cıkıp anne yanı tedavi eden bi hastaneye gidin diyorlar. Lütfen doğumlarınızda dikkatli olun belki doğum etkisi kendinizde olamazsınız falan yanınızda olacak kişilerede söyleyin. Allahım tğm evlatları korusun.
IMG_6108.jpeg

X