Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Iyi aksamlar guzel anneler ve anne adayları bio oli aldim kakao yagi hindistan cevizi yagi ve tatli badem yagi aldim sabah yag karisimini oglen ve aksamda bio oil kullaniyorum ya ben 7+2 deyim ama benim gobegm buyuyor normalmi cok cok erken degil mi sizce

hergün bir gün bile atlamadan kremlen yağlan canım sadece göbek değil östrojen hormonu yüzünden heryerimiz müsait oluyor bacak kalça vs. Benim 7. Aya kadar çatlamadı. 1 hafta yağlarım bitmişti o hafta çatladım malasef.

Kakao yağı hindistan cevizi yağı içinede bitkisel yağlardan karışım yapıp kullanabilirsiniz daha bereketli oluyor.

Ay killar gider ya yine çatlağın çaresi yok pehlivan gibi yağlanicaz el mecbur

@annelik yolunda canım durumun nasıl oldu iyimisiniz ?

Benimde bazen 2 gün hiç bulanmıyor sonra geri geliyor. Geçen bende hiç etkilenmedim bugün ilkel maske yaptım içine lavanta koydum. Gün gün değişiyor yani 😁
Zaten misafirlikteydim evime gelince kendi mutfağımda gene midem bulandı ahahahah zorum kendi evimde sanırım 😂

Kızlar iyi akşamlar ya 11+5 teyim karnım belirginleşmeye başladi. Aşırı da şişkinlikte var. Bu ikinci bebeğim. Normal mi ya bu haftada karnın belirginlesmesi erken gibi düşünüyorum daha

Kızlar iyi akşamlar ya 11+5 teyim karnım belirginleşmeye başladi. Aşırı da şişkinlikte var. Bu ikinci bebeğim. Normal mi ya bu haftada karnın belirginlesmesi erken gibi düşünüyorum daha
Ben öleyim o zaman 😂😂😂😂 valla ben 7buçuk haftadayım ama karnım büyüdü yani baya

Kizlar slm nasılsınız bakalım 9+3 ten bildiriyorum benim bulantılar devam 1 Kasım'da ikili tarama için dra gidicem sağı trakyadan arkadaş var mı aramızda merak ediyorum ben Kırklareli Lüleburgaz da yaşıyorum

Karnim kesinlikle büyüyor 😊
Evet vakit geçmiyor sanki yaa
Bende şu çok içtiğimde tuvaletten çıkamıyorum
Az içince hemen sızlamam başlıyor bide kasık agrim 🤷🏻‍♀️
Ay ne kadar karışık bir durum cidden yaa. Suyu cok icsek wc de yaticaz nerdeyse. Icmesek agrilar sancılar 😄 karisti kafamiz iyice. Oy oyy saglikla büyüsün göbüşler yaa 🥰🥰🙏

Aynen ya 1 ay çok fazla insan dayanamiyor ilk zamanlar 😄
Bende korkmuyorum lekelerden doktor gelir demişti çünkü.
Aynen haklısın rahim büyüyecek illaki ağrısı olacak onun
Ya hemde cok fazla 1 ay 😄 ilerleyen zamanlarda bebisin eli yüzü belli oldugunda nasil dayancam görmeden 1 ay daha simdiden onu düşünüyorum valla.
Bak dr da demis en azindan biraz da olsa o nedenle icim rahat büyüyen bir organımız var ve bizden besleniyor agri sızı illa yasanacak demek ki.

Iyi aksamlar guzel anneler ve anne adayları bio oli aldim kakao yagi hindistan cevizi yagi ve tatli badem yagi aldim sabah yag karisimini oglen ve aksamda bio oil kullaniyorum ya ben 7+2 deyim ama benim gobegm buyuyor normalmi cok cok erken degil mi sizce
Bio oil bende görmüştüm ama yorumlarina bakamadim sen baktin mi nasildi yorumlari ? Negatif yorum var miii. Bazilari kıl tüy artışı yapiyormus ya. Zayifsan erken çıkar derler karın ama bilemiyorum 😙

Kizlar slm nasılsınız bakalım 9+3 ten bildiriyorum benim bulantılar devam 1 Kasım'da ikili tarama için dra gidicem sağı trakyadan arkadaş var mı aramızda merak ediyorum ben Kırklareli Lüleburgaz da yaşıyorum
Merhabalar bende kirklareli luleburgazda yasiyorum normalde mustafa hocaya takipli olmayi dusunuyordum ama suan ankaradayim 🫣

Kızlar ya geçen gün bi arkadaşa ne güzel moral veriyordum ama insanın kendi olunca ne kadar evham yapıyormuş gerçekten. Ben şu an akşam yemeğinde mutfaktan hiç iğrenmedim gayet yemeğimi yedim neden böyle oldu bi sorun mu var sacmalıyorum resmen biliyorum ama neden midem bulanmıyor bi anda geçti bi sorun yoktur dimi
Benim de birden bire geçti canim tam 8. Haftaya girdiğim gun mide bulantım geçti okudum biraz belirtiler gidip geliyormuş normaldir herhalde vesvese yapmamaya çalışıyorum ben de 🙄🙂

Bio oil bende görmüştüm ama yorumlarina bakamadim sen baktin mi nasildi yorumlari ? Negatif yorum var miii. Bazilari kıl tüy artışı yapiyormus ya. Zayifsan erken çıkar derler karın ama bilemiyorum 😙
Yorumlar cok.guzeldi 2 arkadasimda kullandilar hamileliklerinde cokta kilo aldilar ama catlak.konusunda oldukca basarili dediler kil.tuy knusunda bir sknti yasayan olmamista bu kakao yaglari vs artirir o muhakkak sonucta yag bunlar her sekilde kil koklerini beslerler cok minimal duzeyde bile olsa diye dusunuyorum aslinda cok zayif degilim hamileligimi ogrendigm.gunden beride 3 kilo verdim ama ilginc bir sekilde genisliyorum zaten basen problemim var ozellikle basen ve gobusum buyuyor 🫣🫣🐥

X