2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ayy bebenin sarılıgıydi kilosuyd vs derken hasta olur falan hiç dışarı cıkmadık. Bide bizim buralarda köpek cok. Arabam da eşimde sagolsun kendi arabasını sattı. Şöle cocugumla cıkıp biyerlere yuruyuse bile gidemıyoruz. Ee süt yetiyomu malum durumu süt yapan ne varsa yemeye calısıyorum😂 fast food yok hayatımızda şuan ama tatlı falan denk gelirse yiyorum. Ayarsız yedigim tek şey kuruyemiş sanırım😂😂 valla sıcakta korse falan takılmıyor. Diyet yapsak eririz hemen de süt kesilir die gir miyorum o işe. E bide yorgunlukta sütü kesiyo. Evde de bişey yapmıyorum kırkuma😂 ama gece çok su içiyorum belki o lar hala içindeyken tartılmışımdır😂😂😂😂

Ay iyi 8-10 tane kesin oluyo rahatlıyorum o zaman 🥹
Rahatla rahatla 🥹 iyi gidiyor gibi görünüyor senin şuan, önemli olan kilo alması. Kontrollerde kilo da alıyorsa misss
Ay annemle kayınvalidem ısrarla bebeğe çorap giydir diyip duruyorlar, çoraplı tulum giydirmeme rağmen 🤦🏼‍♀️
Ya ben giydiriyorum içine çorap, giydirmeyince buz gibi oluyor ayakları
Benim de annem öyle diyor, ben de giydiriyorum artık😬

Kızlar bu kadını gördünüz mü 😬 instagramda karşıma çıktı da şoktayım. 19 dakikada çıkan sütlere bakın😱

Bu hiperlaktasyon ne dert bişeymiş 😞 Bi uyandım göğsüm taş gibi olmuş komple neye uğradığımı şaşırdım 😞
ya bu iki gündür benim de sütüm çok fena arttı ya da bebek az emiyor bilmiyorum ama dün emdikten sonra memeye bir baktım taş gibi. elle sağdım vs bir türlü çözülmedi en son yine bebiş emdi de açtı kanalları 🥹 ne kadar emse de tam boşalmıyor gibi mi oluyor? benim öyle çünkü. üstelik 1 saate yakın da emiyor

Ben de sütüm artsın diye sagmak istiyorum ama tazikli geldigi içinde sagmak iyi değil diolar. Bebek cıldırıyor bazen memede cekip elimle sıkıyorum heryere fışkırıyor. 1 gece de bogulur gibi oldu öksür öksür mahvoldu panik oldum bende.
Sende de var o zaman hiperlaktasyon zorlasam 1 metre fışkırıcsk gerçekten 😫 Elle Boşaltıyorum ben önce sonra memeyi veriyorum tabi bunu her seferinde de yapmaya fırsatım olmuyor

ya bu iki gündür benim de sütüm çok fena arttı ya da bebek az emiyor bilmiyorum ama dün emdikten sonra memeye bir baktım taş gibi. elle sağdım vs bir türlü çözülmedi en son yine bebiş emdi de açtı kanalları 🥹 ne kadar emse de tam boşalmıyor gibi mi oluyor? benim öyle çünkü. üstelik 1 saate yakın da emiyor
Yok sağdığım yada emdiği zaman boşalıyor meme, bugün uyandığımda abartısız taş gibiydi inanamadım

Kızlar 2 ay aşılarını olduk bugün ve böyle bişey yok çocuk katıla katıla ağlıyor doktoru aradım ağrı sızı yapabilir dedi calpol verin dedi verdik ama varya öyle böyle değil mahvoldum ya ne yaparsam yapayım sakinleşmiyor 😭😭

Kuzum uçuk baya tehlikeliymiş bebek için karşıma çıktı bu post bir bak istersen

ya aşırı korkuyorum 😭😭 krem sürüyorum kurudu baya ama emzirmek için mecbur kucağıma alıyorum ya da gündüz benden başka bakacak kimse yok mecburen gazını vs çıkarıyorum. annemler de korkma bu kadar paranoyak oldun filan diye kızıyor. allahım geçse bitse sıkıntısız ya. kabuğu kuruyup düşmedi bir türlü. iltihap vs hiç akmadı ilaç kullandığım için hemen kurudu ama yine de zararı olmuş mudur bilmiyorum. hele ilk gün uçuk çıktığını bilmeden öpmüş olmam aklıma çok takılıyor. dün uçuğuma elini sürdü gece. hemen yıkadım sildim filan ama aşırı tedirginim. maske takınca da canım yanıyor dudağıma değdiği için :KK43:

ya aşırı korkuyorum 😭😭 krem sürüyorum kurudu baya ama emzirmek için mecbur kucağıma alıyorum ya da gündüz benden başka bakacak kimse yok mecburen gazını vs çıkarıyorum. annemler de korkma bu kadar paranoyak oldun filan diye kızıyor. allahım geçse bitse sıkıntısız ya. kabuğu kuruyup düşmedi bir türlü. iltihap vs hiç akmadı ilaç kullandığım için hemen kurudu ama yine de zararı olmuş mudur bilmiyorum. hele ilk gün uçuk çıktığını bilmeden öpmüş olmam aklıma çok takılıyor. dün uçuğuma elini sürdü gece. hemen yıkadım sildim filan ama aşırı tedirginim. maske takınca da canım yanıyor dudağıma değdiği için :KK43:
Canım anneme doktor kremsiz durma krem sürdüğünde bulaşıcı olmaz demiş zaten öpmüyorsun için rahat olsun

Canım anneme doktor kremsiz durma krem sürdüğünde bulaşıcı olmaz demiş zaten öpmüyorsun için rahat olsun
inşallah bulaşmaz ya 😞 maske de taktım şimdi iyice tedirgin oldum. Allah korusun bütün bebekleri ❤️ Bende senede bir iki kez hep çıkar bir haftaya filan da geçer. aklımın ucundan geçmezdi bu kadar tehlikeli bir şey olacağı sizin mesajda görmeseydim

Sende de var o zaman hiperlaktasyon zorlasam 1 metre fışkırıcsk gerçekten 😫 Elle Boşaltıyorum ben önce sonra memeyi veriyorum tabi bunu her seferinde de yapmaya fırsatım olmuyor
Evet ben duşta girerken sıkıyorum duvara duşakabine sıcrıyor bazen. Ama cok sütüm oldugunu da düsünmuyorum. Sagımda cok cıkmıyor. Ama tazik cok. En kötü senaryo benimki galiba🙈🙈

X